Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 éve nem múló hüvelyi égő...

2 éve nem múló hüvelyi égő érzést mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Több orvosnál is voltam. Minden vizsgálatot megcsináltattam. HPV,STD, gomba,baktérium kenet vétel minden negatív. Kaptam kúpos és szájon át szedhető tablettákat is. Semmi nem használ. Kérem aki volt hasonló helyzetbe írja meg,hogy mi segített illetve,hogy kiderült-e,hogy mi okozta.

2023. júl. 30. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt írod csak -sejtelmesen-, hogy STD. Fel tudnád sorolni konkrétan miket keresték/teszteltek?


Juttatsz be hormonokat a testedbe? Tabletták (pl. fogamzásgátló) , injekció, gél..?


Szeretnék segiteni, de ahhoz érdemes lenne többet tudni. Életkorod, kórelőzmények stb.

2023. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Latexallergia/ síkosítóra érzékenység? Csak 1 tipp.
2023. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ovszerhasznalat mellett volt, azota nincsen.
2023. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tünetek vetélés után kezdődtek kb 2 héttel. (Nem tudom van e köze hozzá, az orvosok szerint nincs) Fogamzásgátlót szedek (Missee) amikor a tünetek kezdődtek nem szedtem.

HPV, gardnerella,neisseria,chlamydia,mycoplasma genitalium, ureaplasma,trichonomas. Ezeket nézték és minden negatív.

Köszi a segítséget.

2023. júl. 31. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!