Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tapasz ára?

Fogamzásgátló tapasz ára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma szembe jött velem egy videó a tik tokon ahol különböző fogamzásgátló eszközökről volt szó, és elhangzott a tapasz is benne. Sosem hallottam még róla, nem is tudtam, hogy ilyen létezik. Viszont felkeltette az érdeklődésemet. Most született meg a második gyermekem, ha már lehet valamilyen módon védekezni mindenképp valami praktikusat szeretnék. Terhesség előtt tablettát szedtem. Mi a véleményetek a tapaszról, illetve aki használja elmondaná mennyibe kerül?

2023. júl. 30. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasok utána. Nem ajánlott az erősen túlsúlyos vagy 35-nél idősebb dohányos nőknek.sajnos nekem kiesik.( nem dohányzom, de túlsúlyom van) De összességében elég jónak hangzik.

[link]

2023. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarországon élek, én is néztem ezt, nekem azt mondta az orvos, nem igazán megbízható. Így aztán implantátumot valasztottam, mondjuk az épp nem kapható Magyarországon.
2023. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Èn használom, 35 feletti vagyok

Nem dohányzok,normál testalkat

Nekem bevált eddig

13 ezer ft a 3 hónapos.

2023. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!