Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eves utan 36.7 a testhőmérsékl...

Eves utan 36.7 a testhőmérsékletem.Ilyenkor fejfájást is érzek.Menstruáció előtt vagyok. Normális ilyenkor? És hallom mozogni az alhasam. Bocsi a hulyet kérdeztem.

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 11:52
 1/7 A kérdező kommentje:
22/lány
2023. júl. 31. 11:53
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Miért releváns a testhőmérsékleted? Ez normális.


Mindig fája fejed? Vagy csak menstruáció idején? Az is előfordul, de ha komolyra fordul, érdemes utánanézni.

2023. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ez nalad magas, vagy alacsony? Menzesz előtt az emelkedett testho normalis, ahogy megjon, leesik. Evessel nem hiszem, hogy szorosan összefügg, bár az emésztés miatt tized emelkedés lehetseges. A belmozgast hallhatod, menzesszel összefüggő alhasi tevékenységet nem. A menzesz előtti fejfájás is normális, nekem pl. mindig a 4. napon migrénem van. Semmi szokatlant nem írtál, csak az összefüggéseket nem értem közöttük.
2023. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 1hétben igen. Azért reveláns mert általában eves utan is max 36.1szokott lenni.
2023. júl. 31. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát menzesz előtt inkább az a 36.1 az alacsony, nem a 36.7 a magas. Ovunál a 37 is teljesen normális. A ciklus első felében alacsonyabb a hő, az ovut követően magasabb. AZ evést még mindig nem értem hogy jön ide, hormon megfigyeléses hővizsgálatot nem az étkezéshez, hanem az alváshoz igazítjuk.
2023. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg mindenki a kérdező testhőmérsékleténél ragadt le, és senki nem fog arra reagálni, hogy HALLJA MOZOGNI AZ ALHASÁT??? :D :D :D Oké...
2023. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 HAHAHA. .....
2023. júl. 31. 13:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!