Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvely gombát muszáj lekezel...

A hüvely gombát muszáj lekezelni valamivel vagy elmegy magától idővel?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 13:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%

Orvoshoz kell menni vele, ott csinálnak tenyésztést ha szükséged, és írnak fel gyógyszert vagy adnak javaslatot kenőcsre.

Eleinte én se hallgattam másokra. Nem mentem dokihoz hanem Canesten stb csodaszerrel kezeltem, folyton vissza is tért. Elmentem dokihoz, egyszer kikezelték, azóta nincs problémám.

Egyébként a teafaolaj bugyira csepegtetve, vagy tamponra (felnyomva, de mensi alatt nemszabad!!) az hatásosabb mint a canesten és ezek a sza*ok. De inkább lásson orvos!

2023. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Koporsóban már nem okoz problémát,de minél előbb menj orvoshoz inkább!
2023. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Susd meg ratottanak ;)
2023. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Szólj rá hogy menjen el, ha hallgat rád, nincs dolgod vele.
2023. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
1-es, ne szidd a Canestent, az nem SZAR, attól még hogy neked összetett problémád volt- Apropó, te se borotváld, mert az egyik oka a borotva...
2023. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
1-es, Canesten nek is van több változata. Persze hogy nem segít ha valaki pl. ész nélkül keni ami típus nem is oda való. Van abba is sokféle. De ha NEM gombáde volt, akkor mia fészkes fenét vártál tőle??? Az gombaölő!!! És NE szidd, én tudom, milyen jó! F (A sok észlény lánynak a szabados bűnös házasság előtti szexet kéne befejezni meg a hülye masztit és borotválós hóbortot, mindjárt nem lenne annyi gomba, észkombájn itt már sok agy.
2023. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
26%
1. Vagyok: Én csak azt mondtam hogy menjen orvoshoz….. és hogy az ész nélküli kenegetés nem biztos hogy megoldja
2023. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Le kell kezelni valamivel, hogy az más bajokat generáljon, és már nem is érzed a gombád.

Fordulj mindig szakemberhez. Hátha találsz egyet ebben az országban, ne add fel!

2023. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Pizzára feltétnek jó a gomba.
2023. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Magától csak elmúlik.Amikor jön az ősz, és a nap sugarai pont elérik a terasz jobb oldali üvegtábláját 15.20 perckor..


Menj orvoshoz és ne add át másnak!!

2023. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!