Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretném meg kérdezni volt...

Szeretném meg kérdezni volt már esetleg valakinek ilyen? Antibiotikumot szedtem aztán kb 4napra rá enyhén viszketést éreztem.Nem nagyon foglalkoztam vele gondoltam majd elmúlik!?!

Figyelt kérdés

Mivel 1xer volt hüvely gombám de nem gondoltam 100%ra hogy az lenne.

Aztán 1hétre rá kb ez mellé még társult folyás ilyen sárgás barnás rózsaszínes. Mintha be pisiltem volna anyira jött . Mentem is nőgyógyászatra de szabadságon volt az orvos. Már nagyon kellemetlen fáj ég viszket és enyhe sárgás folyás is van . Nektem volt már így? Használtam hüvely mosakodot huvely tabletatt bellima mind2ből plusz canesten kenőcs de semmi változás. Holnap végre mehetek orvoshoz már. De anyira idegesít és fáj stb kellemetlen is oda lent Gondoltam valakinek volt már ilyen vagy hasonló problémája és mi volt vele stb:)



2023. aug. 9. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelygomba. Tessék orvoshoz menni
2023. aug. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma megyek mentem én volna már de sajnos inkább nem mondok semmitsem az orvosi ellátásokról 😂
2023. aug. 10. 08:06
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Hát azokról nem is kell mondani semmit. Mi is ismerjük...
2023. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pimafucor kenocsot irtak fel es Klion - D huvely tabletat . Remelem hasznalni fog 🙄
2023. aug. 10. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!