Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogászati kezelés miatt 2...

Igloi orsi kérdése:

Fogászati kezelés miatt 2 alkalommal kaptam antibiotikumot, aminek meglett a kellemetlen hüvelyi mellékhatása. Canesten kenőccsel kezdtem, javult, majd tegnap rosszabb lett. Nőgyógyász szabadságon, a háziorvos Pimafucint írt fel. Kisegítő gyógymód?

Figyelt kérdés

#hüvelygomba #kezelés #Antibiotikum mellékhatás
2023. aug. 10. 11:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: menstruáció miatt kezdtem Canesten kenőccsel. Tünet: égő, csípő érzés főleg pisiléskor. Folyás nincs. Tegnap Canesten teszt pozitív, annak a használata után lett rosszabb - felsértettem valamit vele?
2023. aug. 10. 11:23
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Titkos fegyver: tampon végére kevés bóraxglicerin, felrak. Ha átázott, a következővel ugyanígy. Csodát tesz! Mondjuk receptköteles, de háziorvos felírhatja.
2023. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Menj el egy másik nogyogyaszhoz es fog neked felirni receptet
2023. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

A hüvelybe NEM teszünk ilyen-olyan oda nem illő kenőcsöt, bórax-glicerint meg a francot, mert elég csúnya dolgokat is okozhat.


Elmész (másik) orvoshoz és ő ír rá receptet.

2023. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!