Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine Intima vélemények?

Betadine Intima vélemények?

Figyelt kérdés
Régebben én használtam Betadine hüvelykúpot pár száz forint volt a patikában azt hiszem ilyen kék csomagolásban volt a külseje és barna volt maga a kúp. Most nem tudom hogy ez az Intima eggy és ugyan az? Csak új külsőt kapott? És ha jòl láttam az ára is igen csak megemelkedett 3000 forint fölött van.. tapasztalatokra lennék kíváncsi, használta már valaki viszketésre,fájdalomra?

2023. aug. 13. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Igen régen én is mindig vettem a Betadin kúpot, akkor 14 db volt benne. Most ugyanaz a jódot tartalmazó kúp sokkal drágább és csak 7 darab van benne. Igen jó hüvelygombára és más baktérium fertőzésre is, hiszen a jód mindent elpusztít, fertőtlenít. A kúra után javasolt hüvelyflóra helyreállító kúp használata.
2023. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!