Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Öregednék 18 évesen? Mitöl...

Öregednék 18 évesen? Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Fél éve ugy vettem észre hogy el deformálodott az arcom, furán felpöffedt, meg mértem magamat és nem hiztam semmit, ráncosabb lett a szemem alatt, és karikám is lett a szemem alatt. Aludni is alszok 9 orákat ,de éjjel mostanában sajnos mindig megébredek nehezen alszok vissza. Neten néztem képet és az öregedés jelének írták mind ezt. Gyogyszert nem szedek, sportolok és normálisan étkezek viszont e-cigizek és néha 2 hetente kb. elszivok egy egy sima cigit is+ napi 2 tejeskávét iszok. Mi bajom lehet? Nagyon félek? Az arc böröm is kezd olyan megereszkedett lenni vagy hogy mondjam. nagyon rossz érzés. Mit tegyek?

2023. aug. 14. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Fordulj orvoshoz mielőbb!
2023. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormon probléma, vitamin hiány, más gondok. Nagyon sok minden lehet. Első megálló a házi doki és egy nagy labor aztán onnan tovább.
2023. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el vizsgalatra, de lehet ilyen a genetikad.
2023. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk a cigit sztornózhatnád kezdetnek, semmi értelme.
2023. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!