Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három napig barnaztam és rá 1...

Három napig barnaztam és rá 1 hétre megjött mitől van?

Figyelt kérdés
Hali,hali. Augusztus 5-8 között barnaztam. Menstruációnak nyilvánítottam és örültem is hogy huhh ebben a hónapban ilyen kevés stb. Viszont a helyzet az hogy 14-en újból "megjött". Itt már van keveske vér is de inkább ismét sötétebb sűrűbb barnás. Ez mennyire normális? Vagy abszolút normális? Tesztet nem csináltam mert gondolom elvegre ez nem terhességi jel.
2023. aug. 16. 01:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez is szinte múló félben van a wc papír szinte tiszta mikor hasznalatba kerül 😅😅
2023. aug. 16. 01:37
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szia! De, lehet terhességi jel is! Van okod rá gondolni?
2023. aug. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy progeszteron hiány. De egyébként ha következő hónapban minden rendben lesz, nem kell aggódni.
2023. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves? Van valamilyen alap betegsége? Ez sok minden tünete lehet, menjen el nőgyógyászati szakrendelésre mielőbb.
2023. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2/4 igen van.
2023. aug. 16. 09:33
 6/7 A kérdező kommentje:
4/5 21 éves vagyok nincs semmi betegségem. Vagyis nem tudok róla hogy lenne.
2023. aug. 16. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták terhesség jele is lehet. Esetleg méhszájseb, ciszta. Vagy progeszteron hiány. Esetleg fogamzásgátló, bár gondolom azt nem szedsz, ha van esély a terhességre.

Illetve ha nem voltál éves szűrésen, azt sem árthat megnézetni.

2023. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!