Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van folyton húgyuti...

Miért van folyton húgyuti fertőzésem? (Leukocyta vizeletben)

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban (mióta az eszemet tudom), 2-3 havonta vért pisiltem. Az utolsó ilyen alkalom 17 éves koromban volt.

Azóta MINDENT megteszek, hogy elkerüljem;

-nyilvános mosdóba nem járok, hanem hazamegyek. (Emiatt nem is utazok, ha muszáj, vettem kiegészítőt, hogy még a wc-hez sem érjek, amit nyilván folyamatosan takarítok.)

-külön törlök elől és hátul.

-amíg éltem szexuális életet, előtte és utána is rögtön elmentem mosdóba majd le is zuhanyoztam, de már 1 éve teljesen fel is hagytam ezzel.

-(főleg nyáron az izzadás miatt) napi akár többször is cserélek fehérneműt, ha úgy érzem, nem elég tiszta/száraz, vagy voltam valamerre.

-szedek tőzegáfonya tablettát.

-sokan iszom.

-nem tartom vissza.


És minden más, amit mindenki mondogat. Pár havonta mégis visszatér a diszkomfort érzést, megcsinálom a tesztet, megyek a dokihoz, és ugyan az a probléma. Megemelkedett fehérvérsejt szám.



2023. aug. 20. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Te tiszta paranoid vagy. Ez a legfőbb baj.

Esetleg egy normális orvos sem ártana. Egy aki helyreteszi a húgyuti fertőzést, egy meg aki az agyadat kicsit.

2023. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mindig elundorodom az emberektől, amikor itt meglesek egy kérdést, de akkor kezdjük...

Mi a baj az agyammal? Ha esetleg olyan szerencsés vagy, hogy még nem pisiltél vért, akkor nem is érdheted, ez mekkora fájdalom. Na és akkor nekem nem egyszer történt meg. Lehet paranoid vagyok, lehet nem. De, ha igen, akkor okkal.


Kérem olyanok válaszoljanak akik jártak hasonló cipőben, vagy tudnak érdemleges választ adni^^

2023. aug. 20. 21:43
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Képzeld, nem olyan régen nekem is volt ilyen bajom. Kaptam rá antibiotikumot, és rendbe jöttem tőle. De ez hogy nem megyek el idegen helyen pisilni... tett körbe az ülőkét wc papírral és ennyi. Emiatt nem utazol? Esetleg vesetisztító tea sem ártana, nem tőzegáfonya.
2023. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez a wc papír dolog semmit nem ér...csak mondom.

Amikor azt írtam, hogy "mindent megtettem", abba bele tartozik az összes tea, amit amúgy napi szinten fogyasztok az év teljesen hosszában.

És igen...qrva sok antibiotikumok túl vagyok, ami mellesleg a ph-mat is teljesen és örökké tönkretette:)

2023. aug. 20. 21:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy p pozitív? Mi tenyészett ki a vizeletedből?
2023. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Akkor ez a baj. A paranoiád miatt semmi védekezőképessége nincs a szervezetednek. Én is azt csinálom amit a hármas és kutyabajom. A munkatársaim is csinálják, ők is egészségesek. Talán veled van a baj. Gyógyulj meg!
2023. aug. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ideje elmenni magánba urulógushoz aki csináljon neked hólyagtükrözést (nem fáj, nem kell félni tőle, nekem is volt) nekem cystistat nevű hialurosavas kezelést csináltak 4x

Aztán van még a Strovac nevű immunizáló injekció amit Németből lehet magánúton rendelni (nekem háziorvos írta fel és mindent magánba fizettem, gyógyszertár megrendelte, háziorvos beadta, azóta évenként frissitek)

Szexnél én a aqora nevű 3 lépéses készitményt használom, amerikából lehet rendelni

Szex csakis óvszerrel

Nekem ezek váltak be



Kitartást :’)

Van belőle kiút

2023. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy felfogjátok, hogy a fertőzések UTÁN kezdtem ilyen lenni? Nem előttük. Tehát akkor sem lett volna védekezőképessége a szervezetemnek?
2023. aug. 24. 18:51
 9/16 A kérdező kommentje:

Illetve a hólyagtükrözést elkerülném. Sokszor megkínoztak sok területen az orvosok, és a legtöbbjük csak rontott a helyzeten.

Nyilván, ha már tényleg semmi nem marad, az lesz, de női urulógus még közel sincs hozzám:(

2023. aug. 24. 18:55
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha annyit nem teszel a saját egészségedért, hogy messzebb mész orvoshoz a lakóhelyedtől, akkor nincs mit tenni.
2023. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!