Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik ennyit?

Miért késik ennyit?

Figyelt kérdés
Már 15 napja, hogy késik a menstruációm, terhes nem vagyok mert csináltam 1 tesztet, és negatív lett, viszont ettől függetlenül még mindig zavar. Attól félek hogy már soha nem jön meg. Nagyon rossz érzés, nem tudom hogy mihez kezdjek. Mitől késhet ennyit? Nagyon aggódom. Illetve nem tudom hogy mennyire befolyásolja az ha a párommal nagyon fájdalmas a szex.

2023. aug. 21. 11:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha még nem volt ilyen és Te is furának tartod akkor menj nődokihoz. Inkább menj egy fölösleges kört minthogy később komolyabb problémád legyen belőle.
2023. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mióta menstruálsz? Védekeztek? Mikor csináltad a tesztet, hány napos késésnél? Rendszeresek amúgy a ciklusaid? Hány naposak a ciklusaid?
2023. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok, 4 napja csináltam meg a tesztet. Nekem általában rendszeresek voltak a ciklusaim ezért is furcsállom ezt és ezért vagyok megijedve.

27-30 naposak most meg 43.

2023. aug. 21. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na attól ne félj, hogy soha nem jön meg. Nem történt semmilyen változás, stressz az életedben? Nem vagy túl sovány?

A fájdalmas szex önmagában indokol orvosi vizsgálatot, nem kell szenvedni.

2023. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Időnként előfordul, hogy 1-2 ciklus kimarad. Semmi gáz.


De nekem alap volna, hogy nem vagyok együtt olyan gyökérrel, aki minimálisan sem figyel rám, hanem eltűröm a fájdalmat. A lószrt, úgy dobnám ki, mint a franc.

2023. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!