Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mammográfiára csak akkor...

Mammográfiára csak akkor hívnak vissza ha gond van?

Figyelt kérdés
Édesanyám mammográfián volt pénteken és ma szóltak neki, hogy vissza kell mennie szeptember 6.-án. Nem mondtak egyelőre semmit csak annyit, hogy újra meg kell nézni. Csak akkor hívnak vissza ha gond van? Én arra gondoltam, hogy mivel a havija 2 hete volt lehet azért lehetett valami a mellében (nekem akkor szoktak lenni ici-pici csomók de el is múlnak ha vége a havimnak). Bár jelezte anyukám is az orvosnak ezt de az orvos szerint ez nem jelent semmit. Szerintetek nagy a baj? :( Próbálok nem rosszra gondolni, de azért aggódom érte. Köszi a válaszokat!
2023. aug. 21. 15:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy anyukámnak nem volt panasza és nem is fáj neki egyeltalán a melle. (Hátha ez fontos infónak számít)
2023. aug. 21. 15:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán nem sikerült tökéletesen a felvétel, és meg kell ismételni, mert így nem tudják értékelni.
2023. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább az van, hogy a röntgent ki kell egészíteni ultrahanggal és amiatt hívták vissza.
2023. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Bízok benne, hogy csak a felvétel lett rossz vagy csak ultrahangot csinálnak, hogy biztosra menjenek!

2023. aug. 21. 16:18
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyébként az orvos megnézte az eredményt és úgy hívta még egy vizsgálatra… Ez sem jelenthet rosszat ugye? :(

Ne haragudjatok, hogy ennyit írok ezzel kapcsolatban csak nagyon aggódom érte :(

2023. aug. 21. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom magam, gondolom ultrahang lesz, ez gyakori, de nyilván nem tudom nálatok mi az oka.
2023. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ultrahang mutat majd biztosat?
2023. aug. 21. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! A nagyanyám röntgenes oevos. Amikor ő röntgenez, akkor ha rossz a felvétel, azonnal csinál újat. Ha viszont úgy küldik neki (távleletezés), akkor nem tud mit csinálni, visszahívja a beteget hogy értékelhetetlen. Legalábbis ezt mesélte. Aki a gépet kezelte, nem volt képes kiszűrni a használhatatlan felvételeket. Szóval semmit sem jelent, hogy látta már orvos.
2023. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!