Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Hüvelygombára...

Ez mi lehet? Hüvelygombára gyanakszom, de bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 3 napja randiztam egy sráccal, és nem feküdtünk le, de volt petting kézzel.

És most viszketést, meg enyhe fájdalmat érzek odalent, és be is pirosodott.

Nem tette be, de egyszer volt, hogy hozzáérintette. Utána mondtam, is, hogy az nekem nem okés, és azt hittem, hogy nem lesz semmi következménye. Lehetséges, hogy ennyitől máris elkaptam valamit? Nem volt rajta óvszer mert ugye csak kézzel csináltuk.

Szóval szerintetek ez mi lehet?

Illetve ugye nem lehetek terhes attól, hogy megfogta a saját nemi szervét, utána pedig belenyúlt az enyémbe?


Kérlek a kérdésre válaszoljatok, és a kioktató kommentelők kíméljenek! Köszönöm!



2023. aug. 27. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha volt az ujján sperma és úgy nyúlt be akkor kicsi az esélye viszont azért nagy, hogy terhesség is lesz.
2023. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nedves voltál? Ha nem akkor szanaszét is irritálhatódtál attól, hogy "kényesztetett". Kicsi az esélye, hogy így esel teherbe, de amúgy meddig ment fel kb az újjával? Ha csiklózott akkor nem ment fel végképp, ha pedig feljebb ment akkor sem hinném, hogy ennek lesz következménye. Pisiltél utána? Allitolag az pozitiv dolog ilyenkor , akkor végképp legyél nyugodt, de vehetsz egy terhességi tesztet is ha nem vagy az, viszont akkor tesztelj és úgy, ahogy a papíron le van írva.
2023. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fárasztó96 ***** válasza:
Nekem okozott az problémát, hogy szárazon és durván ujjazták a csiklómat. Hónapokig gondot okozott a fájdalmas pisilés. Azóta nem engedem, hogy szárazon nyúljanak hozzá
2023. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhesség esélye a fentiek alapján nagyjából 0,00000001%, viszont a kezétől is elkaphattál fertőzést, ha nem közvetlen előtte fertőtlenítette le. Nyilván nem vmi nemi betegséget, de a kézen is számtalan baktérium van, ami a hüvelybe kerülve fertőzést okozhat. Próbálkozz canestennel, esetleg gynoxin/lomexin kombóval, ezek gombaölők, illetve a gyntimának vannak asszem kombinált készítményei is, bár ezeket nem nagyon ismerem. Ha ez nem segít, akkor orvos.
2023. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!