Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az ellen ha a...

Mit tegyek az ellen ha a nemiszervem vakarom véresre és ez okoz nekem élvezetet?

Figyelt kérdés
Persze utána fáj és megbanom. Pár nap meg gyógyul aztán kezdem elölről. Akkor is vakarom ha nem viszket. Más s vsn így? Hogy szokjak le?

2023. aug. 27. 01:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Szerezz barátnőt vagy járj el krvához.
2023. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Beteg vagy
2023. aug. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Kérd szexuálpszichológus tanácsát, rájöhet miért lehet ez és segíthet a leszokásban.
2023. aug. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
A nők általában simogatják a nemiszervüket úgy maszturbálnak,ez nálad is hasonló csak erősebb behatásra éred el a csúcsot, szinte minden ember másképp szereti ami nálad kicsit szokatlan de nem beteges! Sok ember elsem tudja képzelni, hogy nem csak a megszokott élvezet létezik, ha talán lesz párod akkor változik, vagy nem hiányzik ez a durva Ság , esetleg kitapasztalsz egy másik kielégülést, esetleg a pároddal felfedezel eggyet ami nem okoz sérülést! Nagyon sok embernek vannak fura vágyaik, de sokan elfojtják mert nem illik bele a társadalmi szokásokba! Csináld úgy ahogy jól esik, mert ez nem cigi hogy leszokok róla és megvonok magamtól, mivel mentálisan is kihat az emberre feszült, ideges leszel! Ha nagyon fiatal vagy(16-18), változhat a maszti!
2023. aug. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami fertőzésed van? Szerintem menj dokihoz.
2023. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Ezen már csak a piócás ember tud segíteni.
2023. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
Nálam ugyanez van....a nagyon erős...már már őrült erős maszti okoz nagyon komoly élvezetet.De nem fogom elhagyni,mert iszonyú jó....most már kitapasztaltam hogy milyen gyógykrémmel lehet helyrehozni pár nap alatt a hámsérülést....tehát nem vagy ezzel egyedül nyugi. 52 F
2023. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Elvezetet okoz, szexualis ertelemben? Mert ha nem ugy erted, kenyszer, nekem a fejborom kell veresre vakarni, nem elvezet, de olyan, mint a buborekfolia-pukkasztas, az a fajta erzes. Es egy ordogi kor, utalom. En tudom, miert van, csak keptelen vagyok abbahagyni.

Ilyesmi, kerdezo? Vagy rosszul ertem.

2023. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
A fejbőrős hozzászolónak javaslom a zsábazsákot...lufi homokkal töltve...ha jön a kényszer izombol lhet gyurni,nyomkodni....segíteni fog,csak ne adja fel pár alkalom után
2023. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Ehhez nem szexuálpszichológus kell, mert ez nem szex kérdése, hanem pszichiáter. Méghozzá sürgősen!
2023. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!