Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szabad járni az első trimeszte...

Szabad járni az első trimeszterben minden héten ultrahangra?

Figyelt kérdés

10 éve próbáljuk összehozni a babát, már meddőségi klinikára jártam, túl vagyunk jó pár időzített együttléten és inszemináción, most indult volna a lombik csak idegenkedtem tőle, elengedtem a baba dolgot azt mikor legkevésbé számítottam rá, összejött.

8. hétben járok, pontosan 7+2 napos vagyok és rettenet félek, hogy elveszítem. Múlt héten voltam terhesség megállapító ultrahangon ahol megállapították, hogy van szívhang de mégsem nyugodtam meg és ezen a héten is megnézetném.

Szívesen vennék pár tanácsot azoktól akik hasonló cipőben járnak vagy jártak mint én.

Előre is köszönöm :-)



2023. aug. 29. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ennek semmi értelme.
2023. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
És mi értelme lenne? Nem az UH vizsgálattól fog megmaradni egy terhesség. Elhiszem, hogy sokat vártál rá, de ezen akkor is túl kell lendülni.
2023. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
De miért akarod feleslegesen megnézetni? Majd elmész a legközelebbi UH-ra.
2023. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazatok van, csak attól félek, hogy lehet, hogy már nem dobog a kis szíve. Már 40hez közel vagyok, valószínűleg ez az utolsó esélyem a babára és folyton csak ezen kattog az agyam.

Megpróbálom magam lefoglalni de akkor érzek egy kis görcsöt, aztán a másik nap egyáltalán nincs hányingerem pedig eddig mindennap rosszul voltam és automatikusan az jut eszembe, hogy baj van.

2023. aug. 29. 13:53
 5/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Ilyenkor mindog azt szoktam kérdezni, hogyha ennyire félsz, hogy való neked gyerek?
2023. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én erre pedig csak annyit mondok, hogy gondolom könnyen teherbe estél :-)
2023. aug. 29. 14:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Kattognal ket ultrahang kozott is.
2023. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az szép lenne ffiként.
2023. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy amint kijöttél,rögtön megállhat a kis szive? Akkor mi a melegoldás? 0-24 órás ultrahangos felügyelet? Azsem megoldás, mert attol még ugyan úgy megállhat a kicsi szíve, csak pontosan látnád, hogy mikor.

És senki sem tudna tenni SEMMIT.


Nagyon gyorsan keress egy jó pszichológust.


És nem, 40-hez közel ez még korántsem az utosó esélyed.


Kívánom a legjobbakat.

2023. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyébként meg 12.hétig akármi megtörténhet, én így biztosan nem tudnék élni. Ja, az amúgy lemaradt, hogy mi most lombikozunk.
2023. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!