Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citológiai teszt meddig tart?

Citológiai teszt meddig tart?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves lány vagyok az anyukámnak azt mondta az egyik hölgy a citológián (ápoló vagy valami ilyesmi, hogy nem egy random nő volt), hogy ha jó az eredménye akkor 2-3 nap és kész a citológia vizsgálat eredménye. Ennek már egy hete, anya már 1 éve mondogatja magára, hogy rákos és hasonló mentálisan ez bánt engem és az egész családot kikészíti amiket mondd magára. Most hétfőn voltunk az orvosnál (mert mi nem tudjuk használni a felhőt) szóval el mentünk anya háziorvosház ahol az orvosa azt mondta, hogy a citológia eredmény nem 2-3 nap. Anya meg nem gondol a jóra hanem csak a rosszra: "De az a nő mást mondott" és hasonló meg kiabál, hogy nem érdekeli az eredményt így is úgy is rákos meg hasonló.

Én az orvosnak hiszek személyszerint, hogy 2-3 hétig is eltarthat ez a vizsgálat. Hogy van ez? Van akinek jó lett az eredménye 2-3 után is? (A citológián a hölgy azt mondta nekünk, hogy ha negatív anya eredménye akkor 2-3 na pozitív az eredménye az az ha rákos akkor 1 hét az eredmény)



2023. aug. 29. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eddig az összesre minimum két hetet vártam és sose volt semmi bajom, kopogjam le.


Volt, hogy sürgős hasi MRI-re küldtek, ott is mondták, hogy attól, hogy sürgős, ne számítsak eredményre 1-2 héten belül.

2023. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem már volt, hogy elkeverték a leletem…

Eeszten nézted?

Ha magán orvosnál volt írjon nekik emailt. Kb 1 hét mire megjön a negativ is.

2023. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk megnézni EESZT-én anya sem tudja, hogy hogyan kell nincsen regisztrálva a házi orvosnál voltunk, ő nézte meg de még nem volt eredmény, azt mondta, hogy menjünk vissza csütörtökön.
2023. aug. 29. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Eeszthez ügyfélkapu kell, ha van anyukádnak akkor be tud lépni vele.:)
2023. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarja megnézni sem, mert fél. Nem tudok belépni nélküle így.
2023. aug. 29. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!