Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatti hányingerre...

Menstruáció alatti hányingerre milyen megoldásokat ismertek?

Figyelt kérdés
Tegnap délután megjött a menstruációm, és borzalmasan görcsölt a hasam már ekkor. Ma reggel viszont mikor felébredtem, hihetetlen borzalmakat éltem át.Erős görcsök, intenzív hányinger, undorodom az étel gondolatától is. Viszont muszáj lesz ennem, mert egész nap dolgom lenne. Valakinek valami megoldása létezik erre?

2023. aug. 30. 06:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is hasonlóan szoktam lenni. Amellett még gyenge is vagyok, érzékeny, mindenen sírok. 25 megyek orvoshoz, remélem tud valamit kezdeni ezzel,mert megbolondulok.
2023. aug. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az vált be hogy fájdalomcsillapítót veszek be. Nurofen hatásos nekem. Attól a hányinger is elmúlik.
2023. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Görcsoldó, fájdalomcsillapító és pihenés.


Nem érdekel a munka, rugalmasan dolgozom, egy délelőttöt kibírnak nélkülem :D

2023. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Én ki sem bírnám flector nélkül
2023. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Ha nagyon hanyingered van dedalont vegyel be

Es menj el mindenképpen nődokihoz mert nem egészséges hogy ennyire faj

2023. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
39%

Nekem a dokim a premenst irta fel, hasonloak voltak a tüneteim és egy kurát beszedtem, jobban is lettem tőle, bár mostanában nekem is vannak hasonló gondjaim.

Esetleg az egeszseges etkezessel és a sporttal is javithatnal ezeken, tudom h hulyen hangzik de nekem ezek is segitettem egy picit, kitartast és sajnalom h ebben a cipoben jarsz🥺

2023. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nekem a görcstől szokott hányingerem lenni, csak az Advil Ultra Forte segít de nálam annak is kell egy óra
2023. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
6-os, a premenst csak orvos tudja felírni? Mert ha elmegyek orvoshoz hogy nagyon görcsölök meg rosszul vagyok, ad egy igazolást és közli hogy vegyek be nospát (ami hozzá teszem nekem semmire nem jó és advil kell vagy flector)
2023. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!