Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyok, de az arcom egyre...

Fogyok, de az arcom egyre kerekebb, mitől van ez?

Figyelt kérdés

51 kilo voltam pedig eszek rendesen és 49 kilo lettem pár hét alatt, de puffadt az arcom. 19L

Hiába edzek csak a karizmom nő, de a fenekem kicsi és a mellem is.



2023. aug. 30. 08:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Pedig fenék formálo gyakorlatokat is végzek, a melleim miért kicsik ha a családban nagy mellek vannak.
2023. aug. 30. 08:19
 2/7 A kérdező kommentje:
??
2023. aug. 30. 08:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2023. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy ehhez?

Az anorexiások arca szokott fogyás mellé kerekedni, mert a nyálmirigyeik megduzzadnak.

Ha a popsi is lement, akkor lehet tényleg nem eszel eleget, mert az is elég tipikus tünet az alultápláltságban.

2023. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokat eszek, sose tudnék anorexiás lenni. 162 cm vagyok.
2023. aug. 30. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
18,6 BMI
2023. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem fogyasztasz túl sok fehérjét? Én egyszer vettem fehérjeport és teljesen pufi lett az arcom, abba is hagytam, elmúlt a puffadság is a fejemről.

Utána is olvastam, hogy pontosan tud ilyet okozni, csak már elfelejtettem, de velem tényleg ez volt.

2023. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!