Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggeli felkelésnél az éjszaka...

Reggeli felkelésnél az éjszaka használt betétet azonnal ki kell cserélni, vagy várhatok vele még 1-2 órát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én ébredés után - amikor itthon vagyok - még nem azonnal intézem el a fürdőszobai dolgokat (zuhanyzás, nagy wc, stb.), hanem csak 1 óra múlva sokszor. És hogy ilyenkor maradhat-e még rajtam az éjszakai betét, vagy ki kell cserélni azonnal felkeléskor, vagy meg lehet várni vele, amíg 1 óra múlva amúgy is mennék mosdani? Ti hogy szoktátok csinálni? Azonnal cseréltek, vagy vártok még vele?

2023. szept. 3. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha nincs tele, mért ne várhatnál? Amúgy mért nem anyukáddal beszéled meg a testi ügyeidet?
2023. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy óránál többet alszol mi történne? Semmi.

ugyanígy semmi. Nem úgy vannak ezek, hogy 8 óra után ki kell őket venni.


Nekem reggel azonnal pisilnem kell, éjszaka meg mennyiség távozik, tehát nem lenne kényelmes "visszavenni" hanem cserélek és megy tovább a nap, de utolsó napokban, ha nem lett tele van, hogy én is bennhagyom meg pár órára, legyen az kihasználva.



Tamponnál kell figyelni az időre.

2023. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod.
2023. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az a reggeli rutinom, hogy pisi, kávé-cigi, wc, zuhany. Általában igyekszem még a kávé-cigit kihúzni az éjszakaival, aztán utána úgyis új bugyit is fogok venni friss betéttel ha lezuhanyoztam.

Persze ha nagyon tele van, akkor rögtön az ébredés utáni pisilésnél cserélem. De ezt azért nem szeretem annyira, mert akkor

- vagy pazarlok (általában tisztasági egy kis vattával simán elég a kávé-cigi idejére, de akkor is rossz kb húsz perc után kidobni)

- vagy rendesen kicserélem egy nappali betétre, az alatt a húsz perc alatt alig megy bele valami, de akkor is rossz érzés zuhany után olyat felvenni, amiben már van egy kicsi. (Még akkor is, ha utána se maradna sokáig tiszta, de frissen mosakodva azért jó érzés tiszta betétet húzni)

2023. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!