Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszeres a méhem. Okozhat...

Viszeres a méhem. Okozhat köztes vérzést ?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja voltam nőgyógyásznál aki azt állapította meg,hogy viszeres a méhem. Akkor sajnos nem túl sok mindent kérdeztem meg. Azt mondta a doki,hogy gyógyszeres kezelést nem igazán igényel . De járhat kellemetlen fájdalommal . Nos fájdalom az még nincs . Viszont a Ciklusom teljesen fel borult , hét elején volt ovulációm, rá 1 napra elkezdtem pecsètelően vérezni. Ami még mindig tart. Orvoshoz jövő héten megyek, akkora van idő pontom. Vannak-e tapasztalatok másnak is a viszeres méhről ?Persze nem biztos,hogy ez a köztes pecsételő vérzés a viszeres méhtől van. A menstruációmnak szeptember 19.-én kell megjönnie. Tudom az orvosnál többet fogok majd megtudni, csak egy kis “közvélemény kutatást” végeznék hátha vannak sorstársak . Köszönöm a válaszokat előre is!

2023. szept. 9. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Persze...xddddd
2023. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy alapvetően nem értem miért nem lehet normális választ adni. Vagy ha te még ilyennel nem találkoztál akkor ne szólj hozzá a kérdéshez. Fel tettem egy kérdést, választ olyantól várok akinek volt ilyen. Gondolom sokan csak trollkodásként használják ezt az oldalt, meg,hogy név és fénykép nélkül oltogassák azt aki fel mer tenni egy kérdést. Elvileg ennek az oldalnak ez a lényege , kérdést fel tenni és normálisan válaszolni .
2023. szept. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!