Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kényelmetlen a tampon használa...

Kényelmetlen a tampon használata,fáj a felhelyezés,idegentest érzésem van tőle.De ha suliba megyek muszály használnom.Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Menstruáció,tampon,fájdalom

2023. szept. 10. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Menstruációs kelyhet próbálj ki
2023. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Akkor kell feltenni, ha rendesen vérzel és megfelelő méretet kell választani. A póz, ahogy felteszed sem mindegy.
2023. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha érzed, hogy ott van, akkor nem tetted elég mélyre.
2023. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem muszáj, lehet használni betétet is.
2023. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Minit próbálj. Negyvenöt fokban hátrafelekell tolni, nem egyenesen felfele.
2023. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Irdatlan Infláció válasza:
95%

Ahogy az utolsó mondja, kicsit megdöntve helyezd fel. Nekem anno azért volt eleinte kényelmetlen, mert nem helyeztem fel elég mélyen. Ne félj mélyen felhelyezni, alap esetben nem kellene fájnia.


Viszont ha még mindig kellemetlen, ne erőltetsd, hidd el nem muszáj. Más termék is van, amit használhatsz, pl kehely, vagy betét. Utóbbi lehet még kényelmesebb is lesz, mivel azt fel se kell helyezni.

2023. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek szimplán pszichésen nem megy és érzi akkor is, ha jó helyen van (mondhatjuk úgy is hogy beképzeli magának). De most vagyok 31 és 12 éves korom óta menstruálok, úgyhogy tapasztalatból mondom a fürdésen kívül mindent meg lehet oldani betéttel is :)
2023. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj a felhelyezés, annak valószínűleg az az oka, h nem a vérzésnek megfelelő méretet választottál. Vannak még továbbá mindenféle réteggel ellátott tamponok, melyek megkönnyítik a felhelyezést.

Az idegentest érzést okozhatja, h nem a megfelelő helyen van. Megpróbálhatod fentebb tolni, ahol már nem érezni.


Vagy lehet, h ezek mind "pszichés" dolgok és a tampon tényleg nem a megfelelő eszköz számodra.

2023. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
8as vagyok, látom sikerült kb. mindenki válaszát leírnom újra🤦🏼‍♀️Nem olvastam el a kommenteket, mielőtt írtam.
2023. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 NTBS ***** válasza:
92%
Szerintem használj betétet.
2023. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!