Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan méhnyakrák ami...

Van olyan méhnyakrák ami gyógyítható?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok rákos és nem is leszek. Itt nem akarok kitérni arra miért kérdezem és aki rájött se akarom hogy azt taglalja.

2023. szept. 10. 16:04
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha valaki hármas stádiumu és már kipakoltak több mint egy hónapja és elkezdte a kemót egy hete aminek megjelentek.a mellékhatásai. Ez a stadium gyógyítható ha már kipakolták a nőt? A kemó mellékhatásait túl lehet élni? Ki lehet gyógyulni teljesen vagy állandó kemó lesz? Nem engem érint mert én nem leszek rákos és csak a kérdésre szeretnék választ. Ne írjunk személyes dolgokról.
2023. szept. 10. 16:07
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Minek csinálnának kemoterápiát, ha nem lenne esély a gyógyulásra?


Remélem, nem kérdeztem személyes dolgot.

2023. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem. Én elkölcsös szűz vagyok még erős az immunrendszerem így nincs esélyem semmilyen rákra. Ezért sajnos nem érzek hozzájuk. Egy valakit érint aki.....szóval no person. Nem akarom hogy felismerjék és ha én elkezdem a storyt ahogy összeáll meg engem is. Ha hármas stádiumu és jam kemót akkor is meggyogyulhat? Mi az a hármas stadium méhnyakrák? A kemó mellékhatásaibol kigyogyulhat vagy megszokha a szervezet és nem lesz mellékhatás vagy abba hal bele?
2023. szept. 10. 16:23
 4/22 anonim ***** válasza:

Egyetlen onkológus sem javasolna kemoterápiát, ha nem látna reális esélyt gyógyulásra. Ez egy drága dolog, nagyon sok szenvedést okoz a betegnek és iszonyatosan megterheli az eü rendszert.

Ha az orvos nem látna esélyt gyógyulásra, inkább palliatív kezelést írna elő.


Egyébként pedig a konkrét esetről a dokit kell faggatni, mert egészen sok dologtól függ, túléli-e a beteg.

2023. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a szűz vagyok és erős az immunrendszerem, szóval nincs esélyem rákra szöveget sürgősen felejtsd el. A rák egy gyűjtőfogalom, kismillió fajtája van, amiből igen sok nem függ sem az immunrendszertől, sem a a szüzességtől.
2023. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mi az a paliativ kezelés?

Annyi hogy az onkológus nőgyógyász is és nobel dijas. A beteg nő teljesen bízik benne és a doktor úr a kezelés mellé pszichológiát is csinál. Szóval vigasztalja a beteget meg elbeszélget vele, biztatja, nemcsak a kezelést írja fel. Annyit leirhatok hogy műtét előtt lerajzolta a betegnek pontosan hol és hogy veszi ki a mehet meg utána milyen hatásai lehetnek. Aztán később azt mondta hogy az idő lehet ellensége de barát is. Legutóbb azt mondta hogy mi de szervezet másképp viseli a kemót. De azt sem értem miért kell mindennap kapja? Hisz csak 36 éves. Apám 73 evesen csak havonta egyszer kapta. És befekudt a kórházba egy napra. Ez még hogyhogy tablettaba kapja? Nem minél fiatalabb annal kevesebb Jenő kéne és az oregrkmek meg sok mert azoknak gyengébb a szervezet a rákkal szemben? Míg a fiatal ki kéne heverje. Én szeretném ha meggyógyul a de az imádságon kívül amibe nemigen hiszek neki nincs mit tenni. Azért nem is írok több személyes infót nehogy véletlenül az ismerősei olvassák, megmutassák neki és ideges legyen mert a stressz most nagyon rosszat tenne neki. Lehet hogy végzetes is lenne a legapróbb stressz. De nem értem miért nem.a kórházba utálja be és ott adja neki.

2023. szept. 10. 16:35
 7/22 anonim ***** válasza:

"Én elkölcsös szűz vagyok még erős az immunrendszerem így nincs esélyem semmilyen rákra."

. Nem lesz erkölcstelen valaki azért, mert szexel.


Egyébként: "It is also possible to contract HPV via non-sexual contact. A 2016 study found that 11% of babies had contracted HPV during delivery. However, the risk appears to be very low."

"The American Cancer Society states that although HPV is the most common cause of cervical cancer, it is not the only cause."


[link]

2023. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#6: ez már nagyon zavaros. Ezeket a kérdéseket ne itt tedd fel, ha konkrét választ akarsz.
2023. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én biztos hogy nem leszek rákos mert erős az immunrendszerem. Himlos se voltam soha. Szerintem ha a rák ragályos lenne akkor se kapnám el ha egy vele aludnék. Igaz hogy a vérszerinti anyám ( utólag tudtam meg vagy 20 évvel később) aki otthagyott meghalt vastagbélrákban. De én nem gondolom hogy olyan szerencsétlen lennék mint az anyám. 18 éves korára már másodszor ment férjhez és az apámtól el volt válva. Élt vele vagy 3 hónap házasságot aztán megszokott és engem meg a szuldoben hagyott. Megérdemelte azt a rákot. De én nem leszek rákos mert nem sexelek, vagy ha mégis inkább abortuszt csinálnék vagy beadnam az árvaházban a gyereket mint a kórházban hagyjam a sorsára ahol majd másfél év múlva esetleg valaki örökbe akarja fogadni. Az anyám egy ribizli mert az ő hasában voltam és mégis otthagyott. Az apám is hibás de nem ő hordozott 9 hónapig. Szerintem az a vastagbélrák túl jó volt az anyámnak. Én beteg vagyok pszihikailag és lehet 120 évig is élek így. Az anyám meg 2 évig volt vaszagbélrakos és meghalt. Legalább a méhe lett volna rákos hogy keljen menni kemóra meg fájjon neki is amiért otthagyott.

Akiről szó van hogy rákos annak vannak gyerekei és akkor is vállalta őket amikor az ember nem.

2023. szept. 10. 16:45
 10/22 anonim ***** válasza:
Ok. Jó neked.
2023. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!