Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tesztek, ha véletlenül...

Mit tesztek, ha véletlenül átáztok úgy, hogy nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés

Erős vérzés, vagy váratlanul/rosszkor megjövő menstruáció esete.

Nyilván otthon azonnal le tudsz mosakodni, vagy át tudsz öltözni, de iskolában, munkahelyen, edzés vagy utazás közben stb. mit csináltok, ha mégis átáztok?

Ilyenkor hazamentek/hazakéreckedtek? Vagy visztek váltóruhát? Hogyan lehet megoldani?



2023. szept. 12. 17:38
 1/10 anonim válasza:
75%

Hát nem is tudom... Ilyen elég ritkán fordul elő velem, de én azt ajánlom hogy figyeld meg hogy kb. mikor lehetséges hogy megjön a "mikulás" és eszerint előre rakjál be- és el betétet, hátha úgy nem ér meglepetés. (Megfigyelésre több aplikáció is létezik, de elméletileg másképp is meglehet figyelni a dolgot csak az több időt igényel)


Ha pedig váratlanul ér akkor vedd át a tesi cuccod vagy csak használj egy pulcsit.


Persze én ezt úgy mondom hogy nekem sose volt még annyira nagyon durva. Viszont ha megfigyelted magadnak és úgyvéled hogy nagyon durva akkor édemes mégis csak vinni egy váltó nadrágot.


És ne parázz! Minden nő megérti.

2023. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapból használok minden nap tisztaságit és minden táskámba van 2-3 betét tartaléknak így nem érhet túl nagy meglepetés. Még kiskamasz koromban sikerült egyszer átáznom, akkor pulcsit kötöttem a derekamra és mentem haza ahogy tudtam.
2023. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon erős vérzésem van. Munkahelyre hordok váltóruhát. Utazásokat úgy tervezem,hogy óránként legyen wc.
2023. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
3as vagyok. Pl most nagy rendezvény volt a főtéren hétvégén. Lányomnak mondtam,hogy max óránként elsétálunk a Korzóba wc-re.
2023. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mar rohadt nagy baj lenne, mivel nagyon bekeszulok tizeneves korom ota. Akkor taxival mennek ugyeletre kolcsonpulovert tekerve a derekamra.
2023. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Iskolában szokott lenni védőnő, ott tudnak adni. Vagy egymástól kérni is lehet, mivel a legtöbb nőnél mindig van valami.

Nálam is szokott lenni de sosem ért felkészületlenül. Ha késett pár napot már tudtam hogy bármelyik pillanatban jöhet. És ha meg is jönne azért annak vannak előjelei is sajnos pl fájdalom.

2023. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem jártam így, mert amikor számítok a menzire (kb tudom, mert előtte ingerlékenyebb, sírósabb vagyok és fájdogál a hasam), akkor minden napra teszek be egy tisztaságit.


Barátnőm pulcsit kötött a derekára, amikor átázott - még általánosban.

2023. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos nekem mióta abbahagytam a fogamzásgátlót, nagyon erős vérzésem van.

Tampon+Vastag betét. Kb másfél óránként cserélem.

Plusz hordok magammal váltó bugyit és nadrágot, hogy ha baj van át tudjam kapni.

És mindig fekete farmert viselek olyankor, hogy kevésbé látszódjon ha megtörténne a baj.

2023. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ja még valami

Estére egy rossz törölközőt terítek magam alá+ éjszakai betét tamponnal.

Sajnos nekem az első két nap nem szokta kibírni, ezért muszáj.

*8

2023. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%
Én egyszer jártam így, de a mai napig emlékszem rá. Nyolcadikos voltam és utolsó órán hiába volt bent betét, elkezdett bugyogni belőlem a vér. Azóta sem volt többször így, de akkor nagyon durván jött belőlem. Utolsó óra volt, rákötöttem a derekamra a pulcsit és haza tudtam volna menni feltűnéd nélkül. Erre mondom gyorsan letörlöm a széket, az egyik csaj észrevette és utána telekürtölte vele az iskolát. Hónapokig röhögtek rajtam, hogy "bemenstruált".
2023. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!