Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet baj szerintetek?

Lehet baj szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindig szerda reggeltől,.péntekig tart a megvonásos vérzésem,ahogy féltelek szerda reggel mindig ott van. Most meg semmi. Terhes nem lehetek szerintem hisz szedtem rendesen a gyógyszert az elmúlt 3 hétben is, de félek. Lehet baj szerintetek?

2023. szept. 13. 05:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve július 28an voltam nogyogyasznal, ott volt egy hüvelyi ultrahang, nem látott semmit a doki, azóta csináltam teszteket azért, most reggel is egyet ahogy feleltem, negatív lett. Nem lehetek terhes ugye, de miért nincs verzes?? Annyira aggódom...:(
2023. szept. 13. 05:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg hajnal van, azért a testünk nem egy gépezet, ami mindig percre pontosan működik. Nyugodj meg. Ha csináltál tesztet, és negatív lett, akkor nem vagy terhes.
2023. szept. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy korai volt meg a ma reggeli tesz₩t azért lett negatív? Júniusban az utolsó szem tablettát kihanytam akkor volt kiegészítő védekezés 7 napig de azóta nem történt semmi ilyesmi, rendesen szedtem hiba nélkül. Egyéb gyógyszert sem szedek pl antibiotikum. Ha a doki julius 28an a hüvelyi ultrahangon nem látott semmit akkor most sem vagyok terhes? Hisz szedem rendesen a gyógyszert.
2023. szept. 13. 07:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért szexelsz, és legfőképpen miért fogamzásgátló tablettával védekezel, ha sem magadban, sem a tablettában nem bízol? A megvonásos vérzés a szünet EGYIK napján kezdődik. Senkit nem érdekel, hogy eddig szerdán kezdődött. Lehet, hogy most csak csütörtökön vagy pénteken fog. Továbbra sem gép vagy.
2023. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!