Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A canesten krém önmagában...

A canesten krém önmagában elég lehet?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzéssel küzdök egy ideje, az orvos is csak canesten combi unot mondott, hogy használjak. Mindenfélét kipróbáltam, igazából mindig visszatért. A fürdőszobai polc canesten krémmel van tele, ilyen helyzetekre. De most olyan szintű már a szag, hogy a rövidnadrágom ott büdös. Pedig 2x mostam már ki egymás után. Áztattam, ezt egyébként mivel tudnám kiszedni? (kedvenc nadrág)

Elég, ha csak canesten használom? Azt esetleg felkenjem a hüvelyembe?

Párom is keni a makkját canestennel, hogy ne pingpongozzunk. Bár ilyenkor szexelni sem lehet normálisan, nem is ajánlott...

19l


2023. szept. 21. 20:15
 1/3 anonim válasza:
Uhhh canesten nem jó belülre. Kérd meg a háziorvosodat,hogy írjon ki candysistet,vagy flucohexalt lehet kapni 1-4 szemesig. Vegyél be 1et te és 1et a párod. Az majd segíteni fog ha valóban gomba. Ha esetleg bakteriális vaginózis akkor arra nem fog hatni ez a gyógyszer se. Érdemes lenne egy tenyésztést is kérni nődokitól. BV-re pedig lehet használni canesbalancot,vagy lactofeel hüvelygélt. De így ez csak kísérletezés.
2023. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott, tilos a szex ilyenkor! Micovag-ot próbáltad már? Betadine-os ülőfürdőt?
2023. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kellemetlen szagú a hüvelyed/fehérneműd, akkor az tuti, hogy nem gomba, az ugyanis nem okoz kellemetlen szagot. Hiába is kezelgeted Canestennel, ha bakteriális fertőzésed van.

Vagyél betadine kúpot, utána meg hüvelyflóra helyreállítót, vagy keress egy rendes nőgyógyászt.

2023. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!