Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tisztasági betét alja...

Melyik tisztasági betét alja ragad nagyon erősen?

Figyelt kérdés
Néha hajlamos vagyok nagyon izzadni. Főleg nyáron tapasztaltam, hogy semmit sem tartott a betét, az izzadtságtól nagyon gyorsan levált. Van olyan típusú, amin jó erős a ragasztó?
2023. szept. 23. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a nedveshez semmi nem ragad rendesen, az sem, ami a száraz fehérneműben betonbiztosan ott marad.

Én ezt azzal tudtam kicsit megerősíteni, hogy a tangához a flexiform betét legalább a behajtásnál jól rögzíthető, bár a többi része így is el tud mozdulni...

2023. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Már vége a nyárnak, van 8 hónapod megoldani. A szőrtelenítés segíti, hogy ne álljon meg a nedvesség. Ha eddig nem tetted, szőrteleníts. Higiénia szempontjából nem utolsó, ha valaki nagyon izzad. A szőr ugyanis bacitelep, megtapad rajta az izzadtság.

Ha csupasz vagy, akkor hintőport lehet még hasznalni, illetve gyógyszertárban lehet kapni azt a lötyit, antisudorica talán a neve, pár nap alkalmazás után csontszáraz leszel mindenhol. Közvetlenül szőrtelenítés után ne használd.

2023. szept. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ezt azt antisudorica-t megpróbálom.

Betétből elképzelhető, hogy csak rossz minőséget vettem. Nem ismerem annyira őket.

2023. szept. 23. 12:08
 4/7 anonim válasza:
0%

De hogyan kerül az izzadás a bugyidra ott, ahol nem is érintkezik veled, mert ott a betét? Milyen márkát próbáltál amúgy?

Mi lenne, ha inkább kisebb szárnyas betétet használnál, mint alternatíva?

2023. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!

Én ugyan nem a kérdező vagyok, de hasonló problémával szembesültem már. Nálam a combhajlatom kezd izzadni, ha mondjuk nagyon melegben valamiért szűk nadrágban vagyok, és onnan simán húzódik a nedvesség a bugyi közepe felé is egy idő után. (Ott még szőrtelenítés nélkül se nagyon nő szőröm, tehát nem az az oka.)

A sima szárnyasbetét pedig sajnos nem ér át a fehérneműn, azaz nem önmagához ragad, hanem a bugyi aljához, tehát azért nálam az még rosszabb. Egyedül akkor tart valamennyire, ha a tangánál a két "csücsök" összeér, mert akkor van, hogy ollóval kell levágnom a bugyiról melegben is 😊


1. válaszoló

2023. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,így van. A combom izzad ilyenkor, nyáron néha volt vagy 40 fok is.Jó, lehet,hogy ezen egyik márka sem segít.
2023. szept. 23. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a Carefree tisztasági betétek nagyon beváltak, pedig én is meg tudok izzadni nyáron 😅

#4 Azért a legkisebb szárnyas eü. betét is ezerszer kényelmetlenebb, mint a legnagyobb, legvastagabb tisztasági. Azt észre se veszed, hogy ott van mert direkt mindennapi használatra tervezték és sokkal kevesebb dolgot kell felszívnia.

2023. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!