Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erről miért nem szól a fáma?

Erről miért nem szól a fáma?

Figyelt kérdés
Például azt, hogy a hüvely szárazságnak nevezett jelenség milyen következményekkel jár?
2023. szept. 24. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol kellene szólni erről?

Van net, Google, ahol rá lehet keresni.

Egyébként meg a TV-ben elég sokszor megy a reklám a csodakrémről.

2023. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ment át a kérdés lényege. Egy az egyben nem írhatom le, biztos ezért nem mondja ki a TV se.
2023. szept. 24. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem írhatsz le?

Nő vagyok, de fogalmam sincs miről próbálsz makogni!

2023. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem milyen következményekről beszélsz. Kellemetlen tüneteket okoz, szúr, fáj, viszket, és ha megfelelő síkosítás nélkül szexelsz, akkor hámsérülést okozhat, amiből gyulladás is lehet. Mire gondolsz?
2023. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kiírhattad volna kérdező, amit nekem privátban megírtál, hogy hüvelyvérzésed volt szex után, és sem neked, sem a nőgyógyászodnak nem jutott eszébe elsőre, hogy ez a hüvelyszárazság miatt lehet. Szerintem ez azért elég logikus, ha nem nedves a hüvely, bármi okból, akkor kidörzsöli az erőltetett mozgás, vérezni fog - mondjuk nem értem miért csináltad, ha fájt. Orvosodnak azért eszébe juthatott volna, főleg ha a korod miatt van ez a problémád.
2023. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a diszkréciót.
2023. szept. 25. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyafogj, ha képtelen vagy TE értelmesen megfogalmazni egy kérdést, majd megteszi helyetted más!
2023. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hiszen ezt írják neten is, hogy hüvelysérülésekkel járhat ha nem használnak síkosítót...

Szóval eleve hülyeség a kérdésed, az meg hogy az állítólagos orvosod hülye az már más.

2023. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6. Ez egy anonim oldal, attól hogy leírsz egy betegség tünetet attól még nem fogjuk tudni ki vagy!

Itt nincs értelme a diszkréciónak. Ha valamit tudni akarsz azt normálisan le kell írni különben az életben nem találjuk ki mi a bajod!

2023. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!