Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Próbaltad már a málnalevél...

Próbaltad már a málnalevél teát enyhe inkontinencia esetében? Mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ez a tea tónusfokozó hatású, segít javítani a szövetek rugalmasságát. Kicsit hasonlóan működik, mint az intim lézer, nyilván gyengébb a hatása. Azt olvastam, enyhébb esetekben jelentős javulást lehet elérni vele. Van esetleg személyes tapasztalatod? Természetesen intim tornázni is kezdtem, azt mindenképpen csinálni fogom.

2023. szept. 30. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ihatod, artani nem art, de ami igazan segit, az az intim torna. Ezt csinals kitartoan es lehetoleg naponta.


Raadasul nem csak enyhe esetekben, nekem eleg durva inkontinenciam volt szules utan es teljesen elmult tole.

2023. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem inkontinenciára hanem arra kellett mert nagyon sokat jártam pisilni sokszor csak az inger volt de pisi nem Urostemol femina a neve
2023. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es! Mennyi ideig tornásztál, mire elmúlt? Mit jelent a durva? Betétet kellett hordanod, vagy csak néha cseppent el (pl.köhögésnél,tüsszentésnél)?
2023. szept. 30. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elejen kb 3 hetig siman bepisiltem ugy, hogy eszre se vettem, csak amikor mar keso volt.


Utana ez azert magatol is javult, de kellett a vastagabb betet, mert csak ugy random par csepp kijott, nem csak kohogeskor, hanem barmikor.


Aktivan, naponta kb 4 honapig csinaltam, azota mar csak szintentartaskent heti haromszor tornazom. De mar 1 honap utan javult, de teljesen 4 honap utan szunt meg.

2023. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök, hogy segített.
2023. szept. 30. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hu ezt nem is tudtam.. Akkor kipróbálom, ha ilyen egészséges. Úgy tudtam, hogy nő bajokra jó(menzesz, szülés után)ilyenek.
2023. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!