Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstruálok? Többi...

Miért nem menstruálok? Többi lent⬇️

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjatok nekem hülyeségeket és legyetek velem tisztelettel, ha kérhetem...


Szóval a koromat nem mondanám, de még abban a korban vagyok amikor megjöhet. Az van hogy kb néhány hónapja "megjött" legalábbis azt hittem, de igazából csak barna folyás/váladék volt amit úgy hallottam, hogy menstruáció után szokott lenni, ami ugye nem volt nekem eddig, csak ez a barna. És hát azóta sem volt vérzés, csak ez a barnaság hónaponta egyszer. Sokszor mondták már hogy túl vékony vagyok, szóval gondolnám emiatt nem jött még meg, de akkor a barna folyás mi miatt lehet? Hamarosan tervezek orvoshoz menni, de nem tudom mi lehet a baj, és parázok is nagyon.

Mégegyszer mondom, kérlek tartsátok tiszteletben a kérdésem, nagyon személyes dolgokra és hülyeségekre nem válaszolok. Értelmes válaszokat megköszönném.



2023. szept. 30. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején, mielőtt elkezdtem menstruálni, előtte nekem is jó ideig csak "barnázás" volt. A korodat ugyan nem írtad meg, de ha még tizenéves vagy, szerintem nem probléma, ha idősebb vagy, akkor nyilván már az.
2023. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom, hogy milyen vagyok, hidd el. Ilyen.

Te viszont nagyon fiatal. 20-30 év múlva majd ha emlékezni fogsz erre, és még mindig így élsz, hogy a neten akarsz mindent megoldani, majd rájössz, hogy a legtöbbet én segítettem.

Most még nem értesz, mert itt tartasz. Nincs ezzel gond.

2023. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Covid oltást kaptál e?
2023. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kaptam covid oltást, ja.
2023. szept. 30. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen a menstruacio eloszor, ha meg nincs peteeres. Amugy is a barnazasnak hormonalis oka van.

Nekem is igy kezdte, es sokaknak. Nekem is relativ keson jott meg, 16 evesen. Epp mikor mar kivizsgaltattam volna magam, bar harom evvel elotte noiesse valtam.

Ez normalis.

2023. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es. Csak azért aggódok mert ahàny ismerősömtől ilyet kérdeztem senki nem tapasztalt ilyet orvoshoz meg hetek múlva kaptam időpontot. Csak meg akartam nyugodni
2023. szept. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!