Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hüvely PH helyreállító...

Milyen hüvely PH helyreállító készítményt ajánlanátok? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy ideje küzdök ezzel a problémával. Voltam már nőgyógyásznál,nem talált semmit, csak ajánlani tudta a tampon elhagyását, ami meg is történt mégsem jobb a helyzet. Visszatérő problémám a fehér,sárgás folyás, viszketés. Már több készítményt próbáltam, betadine kúpot, krémet, fertőtlenítőt de egyik sem adott hosszú távú megoldást. A probléma gyökerét szeretném megoldani hogy ne legyen állandó problémám ez. Bármi bevált gyógymódot vagy módszert szívesen fogadok.

2023. szept. 30. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Idely Belima. Rossmannban tuti kapni, de szerintem DM-ben is. 7szemes a kúra és baromira jól helyreállítja a hüvelyflóràt és kismamák is használhatjàk, mert full természetes összetevőkből áll. Én mindig ezt használom, ha évente egyszer előjön valami kis bakteriàlis kellemetlenség.
2023. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Betadine kúp után is érdemes egy ilyen hüvelyflóra helyreàllító kezelést csinálni, mert az minden kipucol q hüvelyből, még a hasznos baktériumokat is, amiket az ilyen Idelyn féle dolgok helyreállítanak.
2023. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!