Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kerülitek el, hogy...

Hogyan kerülitek el, hogy pisilésnél a tampon kihúzószála ne legyen pisis?

Figyelt kérdés

(Mielőtt jönnének az értelmes kommentek, tudom, hogy nem oda kell tenni a tampont, ahol pisilünk). De mivel eléggé közel vannak a dolgok, így mégis problémás lehet pisilésnél, hogy "útban van" a kihúzószál.

Ti mit csináltok a szállal amikor pisiltek? Vagy cseréltek tampont minden pisinél is? Vagy nem foglalkoztok vele? Ha véletlen lepisiljük, nem megy fel (be) a tamponba a pisi a szálon keresztül - és telik meg hamarabb?



2023. okt. 6. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Ezért is utálom a tampont.

De amúgy megfogod a zsinórt és addig előre húzod, hogy ne legyen olyan.

2023. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Én mindig cserélek tampont

pisilésnél pont ezért.

Szerintem ez a legegyszerűbb módja.

2023. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Én 60 percenként megyek pisilni mensikor. A tamponnak pont az a lényege h lassabban ázik el, mint a betét. Betétet 3 óránként tampont 4-5 óránként elég cserélnem. Nem tudom mindig megoldani h higiénikus legyen, ezért váltottam mosható bugyira, első 2 nap betét maradt. Sajnos nincs ötletem… kakilni végképp nem lehet tamponnal, kiesne, így akkor cseréltem mindig, sajnos mensi alatt hasmenésem van, utáltam a tampont de az volt a “menő”. Jó, hogy már nem vagyok tini. XD
2023. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

"kakilni végképp nem lehet tamponnal, kiesne,"


Ugye tudod, hogy a hüvely izomzata erősíthető.



Itt a hiba a te készülékedben van. De, lehet.

2023. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
#3 “váltottam mosható bugyira” Van olyan, amelyik nem mosható?
2023. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

4-es ugye tudod, hogy nem mindenki kér a kéretlen tanácsaidból és ha empatikus es tájékozott nő lennél, tudnád, hogy egy elképesztően vékony fal van a két szerved között, és nem is természetes, hogy közben bent legyen egy tampon, vagy szerinted az evolúció alapból így teremtette a női testet? Kakiláskor még vizelet is szokott ürülni olykor. Nem mindig lehet közepes erősséggel vagy lassan hasprést kifejteni, vagy ha nem úgy ülsz, akkor is kieshet. Nők is kakilnak szülés alatt. És akkor mi van? :D


Plusz képzeld el, a prosztaglandin nevű hormon miatt minden simaizmunk sokkal lazább menzesz alatt, emiatt van hasmenés is meg gyakori pisilés.


Köszönöm, a medencefenekem egészséges, és szex közben is rá tudok szorítani, ha kell.

2023. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Mensibugyi! Sajnálom, hogy egyes emberek nem ismernek semmilyen alternatív terméket, de mosható betétem is van. :)
2023. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 qborka ***** válasza:
80%

Szerintem én nem foglalkoztam vele,arra emlékszem, miután feltettem,a zsinórt előre húztam..

Nekem sem esett ki,ha kakáltam,maximum 2-3 alkalommal életem során,amikor már nagyon tele volt vérrel a tampon.

2023. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
3-as, veled tényleg gond lehet. Nekem nem esik ki kakiláskor sem a tampon, meg semmikor sem. Hogy belőled kiesik, az tuti nem normális.
2023. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért előre húzzátok? A húgycsőnyílás előrébb van a hüvelyhez képest. Na mindegy. Én amikor feltettem HÁTRAhajtottam a húzószálat a fenekem felé, de engem különösebben nem zavart ha pisis lett. Ha tudtam rendesen kezet mosni pisilés előtt, akkor ellenőriztem, hogy hátul van-e még, ha kellett megigazítottam, de ha nem tudtam előtte kezet mosni, akkor inkább nem nyúlkáltam koszos kézzel, hanem hagytam, hogy lógjon ahol akar. Pisilés után intim törlővel töröltem meg magam és nem egy fél liter húgy van abban a cérnaszálban + én mindig tettem a bugyimba tisztasági betétet ha tampont használtam: mindig száraz volt, mire a következő pisilésnél ki kellett cserélni. Ha kakilásnál kicsúszik, akkor rosszul van feltéve vagy már nagyon tele van, amúgy is cserélni kéne.
2023. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!