Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampont tényleg "ki lehet...

A tampont tényleg "ki lehet mosni"? Vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésnél olvastam olyat nemrég, hogy valaki a zuhanyzóban cserélt tampont zuhanyzás közben, és mikor kivette a használtat, szinte tisztára mosta a víz, fehér lett, eltűnt belőle a vér, és hogy így újrahasználná.

Szerintetek ha ezek után még megszáradna a tampon, tényleg fel lehetne megint használni? Most tegyük félre, hogy eü. okokból nem célszerű... De amúgy fizikailag meg lehetne csinálni? Tényleg kiszedi a zuhanyvíz belőle a vért? Vagy abszolút hülyeség?


Én betétet használok, nem tamponozok, de ezen megakadt a szemem. Kíváncsi vagyok.



2023. okt. 6. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tampon beszívja a vizet és megdagad, ha tovább ázik akkor teljesen szét is bomlik, biztos lehetsz benne, hogy a kimosás után már nem lehet visszatenni, mert fizikailag nem lehetséges.
2023. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez baromság
2023. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez a menstruáció fétises pali. Most veri rá, hátha ír valaki jó kis szatftosat hogy igen, ő a véres tampont mosogassa a zuhany alatt. :D
2023. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽🤦🏽
2023. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 éves vagyok, de ekkora baromságot még soha nem láttam.

Totálisan lehetetlen az egész, szétesik a víztől.


(Ha tényleg az a fétises pasi vagy, akire én is gondolok, azt üzenem, hogy nem vagy más, mint egy igazi kretén, barom, állat. És ha ezt így folytatod, maradsz egy igazi kretén, barom, állat. )

2023. okt. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy tényleg vannak ilyen idióta nők :D, akik azt hiszik, ez lehetséges, de te nem vagy nő, különben tudnád.
2023. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Svájc ***** válasza:
100%
Hát ez újra egy okos kérdés. Hideg víz ki viszi a vért és ha óvatosan csinálod nem esik szét de a láthatatlan maradványok bomlani fognak és akkor is fertőznek, ha kinyomod a vizet és csontá szárad. Remélem érthető voltam és ilyen butasággal nem próbálkozol ez nem a tik tok ahol hülyeségre sarkallnak. 1x használatos intim termék. Józanész!
2023. okt. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!