Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve havonta volt 2-3 nap...

Fél éve havonta volt 2-3 nap pecsételő vérzésem....? (Folytatás lennt)

Figyelt kérdés
Szóval ez mesi után 5-6 nappal volt mindig. Mivel PCOS-es vagyok, nem is nagyon lepett meg a dolog. Viszont ebben a hónapban lassan már több,mint 1 hete van. Hol kicsit több,hol kevesebb barnás pecsételés. Az immunrendszerem totál le van gyengülve. A számon kijött a herpesz,fel vagyok szerintem fázva és valószínűleg elkaptam egy gombás fertőzést is pár napja(erre canestent használok)..... ez nálam csak akkor fordul elő,ha tényleg padlón az egészségem. Dokihoz november végére kaptam időpontot......Valakinek voltak valaha hasonló tünetei? Ez rák?

2023. okt. 7. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi lett a diagnózis kedves kérdező?

Egészségben gazdag új évet kívánok !

jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Egészségben és boldogságban gazdag új évet kívánok neked is!


Szokás szerint lerázott a doki, hogy ha fél éven át folyamatosan fennáll a probléma,akkor menjek vissza.

jan. 2. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!