Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közben enyhe égő érzés,...

Szex közben enyhe égő érzés, Betadine kúp jó lehet rá?

Figyelt kérdés
Az ujja nem fáj. Folyásom alapból mindig van szóval az nem mérvadó.

2023. okt. 8. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Menj el nőgyógyászhoz, lehet hogy gyulladásod vagy fertőzésed van azért fáj, es azért csak attól mert mélyebben van.
2023. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Svájc ***** válasza:
Szinte bitosan gombás fertőzés. A párodat is kötelező kezelni mert visszafertőz. Belsőleg kapszula kell neked kúp neki plusz krém. Majd helyre állítás hosszan. Cukrokat elhagyni gyors kaják péksütik szintén. Nagyin jó a NOW Candida support kapszula nagy kiszerelése kúra szerűen majd a gyógyszer után. És a Protexin candies plus helyreállító belsőleg kúpnak a Beliema effect pl.
2023. okt. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztos nem gomba. Előtte kezeltek antibiotikummal húgyuti fertőzédemet (nincs tünetem, de mindig kitenyészik), én pedig biztonság kedvéért bevettem gombaölőt szájon át, illetve kaptam egy adagot krémet lentre is, mert antibiotikumtól előszeretettel gombásodom és ezt mondtam a dokinak is.

Mindenesetre elhasználok pár Betadine-t, utána probiotikumokat, remélem megoldja a gondot.

2023. okt. 9. 10:22
 4/5 Svájc ***** válasza:
Hugyúti fertőzést is több kórokozó okoz. Leggyakoribb az Echoli de más is például gomba. Medveszőlő levél kapszula 5 napig mellé nagydózisú tőzegáfonya. Amit írtam a Candida support komplex termék. Évekig kínlódtunk. Javallat.hu oda írj emailt írd le hogy visszatérő. Ott leírja mi a megoldás
nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Svájc ***** válasza:
Réti palástfű folyamatosan szedhető. Az egynyári üröm fonalférgek ellen az is kúraszerűen. Ezek hugyútira.Medveszőlő erős hatású echolira. Kúraszerűen. Ezt komplexen kell kezelni.
nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!