Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőknél előfordulhat az,...

A nőknél előfordulhat az, hogy 60-120 másodpercig pisilnek vagy ez csak a férfiaknál lehet?

Figyelt kérdés
Mármint a nőknél erősebb a sugár és más a nyomás pisilésnél, ezért van az, hogy a férfiak hosszabb ideig pisilnek. Ebből kiindulva lehet, hogy 60-120 másodpercig pisilnek a nők vagy ez fizikai képtelenség? Nekem amikor a legjobban kellett az se haladta meg a fél percet. Másnál is így van?
2023. okt. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Életem leghosszabb pisije 41 másodpercig tartott, míg az átlagosak a 10et se szokták elérni.

Bár még sok év elöttem áll, szóval remélem lesz új rekordom :DD

19/L

2023. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A nőknek nem volna szabad nyomni a pisit, csak engedni. Kímélni kellene a gát izomzatát. Mióta így csinálom, 1-2 percig eltart, amikor sokat kell.
2023. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Férfiaknál az pisil sokáig, akinek prosztata problémája van. Én megvagyok vele fél, max 1 perc alatt akkor is, ha már nagyon kell és sok van, ismerősöm meg 2-3 percig is csurgat. Gondolom nőknél sincs egyen idő.
2023. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En szoktam nyomni neha erosen..

L

dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!