Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja erősebb és darabos...

3 napja erősebb és darabos vérzésem van. Meddig várhatok az orvossal? Igy is megvizsgálnak?

Figyelt kérdés
52 éves vagyok, 2 éve van miomám, ami eddig nem okozott gondot. rendszeresen járok ellenőrzésre, és a dokim azt mondja, hogy nem kell műteni. Most először ilyen erős a havi vérzésem.
2010. okt. 18. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyunak volt miomája, két hetet várt, nem akart orvoshoz menni, de erősen vérzett, ezért ráparancsoltam, hogy menjen el vagy én viszem. A doki megvizsgálta, azt mondta, hogy h előbb jön, akkor megműti, de így már kivérzett magától, nincs teendő. Ezzel pont nm akarom mondani, hogy ne menj, inkább azt ,hogy ez nem játék. Vérezhet nagyon erősen is. Vérzés közben is megvizsgálnak.
2010. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orvos dolga, hogy megvizsgáljon, kezeljen. Ne várj tovább, lehet hogy gyógyszert ír fel, és nem vizsgál direktben, esetleg megnézi a betétedet, mennyire darabos. Ha muszáj, akkor így is megvizsgál, mert neki ez nem visszataszító. Pl. a spirált is menzeszkor helyezik fel.
2010. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!