Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez gomba vagy a...

Szerintetek ez gomba vagy a készítmények?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy hüvelygombám volt, ami először annyira kellemetlen volt, hogy betadine kúp volt itthon azt raktam fel, aztán vettem a patikában canesten kúpot krémmel, szépen el is használtam, aztán elkezdtem a gynoflor helyreállító kapszulát alkalmazni és hát van ez a kis hosszú applikátor abba bár szűkösen, de belefér ez utóbbi is, mondom miért ne, amúgy is kicsik és rövidek az ujjaim 🤷🏻‍♀️

Aztán ahogy kihúzom a végén fehér cucc van, csak azt nem tudom hogy most az még gomba vagy ezek a különböző tabiknak a kis bomlástermékei. Kellemetlen folyás és viszketés már nincs halistennek, orvoshoz majd novemberben tudok menni (bár addig nem is szerettem volna mert brutális volt).

Olvastam hogy sokáig ürül, de tulajdonképpen ha nincs tünetem, akkor szépen ha áll visszafele a pH a gynoflor miatt akkor ha esetleg ez még gomba ez is eltűnik majd igaz?

Vagy kezdjek előről egy kúrát majd menstruáció után?

Mit gondoltok?


2023. okt. 14. 01:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta. Nekem a Canesten tabletta az utolsó felhelyezett szemtől még vagy 5-6 napig ürült. Ha nincs tüneted, akkor semmi gáz. 🙂
2023. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!