Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt a bőrfelszínt hogy kene...

Ezt a bőrfelszínt hogy kene rendbe hozni?

Figyelt kérdés

Nagyon meguntam,semmivel nem tudom soha rendbe tenni.

Szedtem roaccuatant,medinacot,mindig visszajön.

Mystral fogamzasgatlot szedek most,annyira erzekeny a borom hogy ha kinyomok egy pattanast ilyen fura nagy seb keletkezik utána,fáj és nagyon nehezen mulik el.

Retinolos a vitaminos krémet hasznalok most,de undorodom magamtól,jó lenne nagyon helyre hozni.

Petefészek cisztáim vannak,a laktóz megvonást probáltam,nem az igazi akkor sem.

Lézeres bőrfelszín megújításra jelentkeztem be pár hete,de aztmondták vegul,hogy nem tenné rendbe,visszajönne.

Ötletek még esetleg?:(

[link]



2023. okt. 16. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
elhedesedett pattanást nehezen, vagy sehogy. Bőrgyógyászoknak, biztos van egy két kezelése.ami csökkenti
2023. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lézerrel szépen rendbe lehet hozni!
2023. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor menjek el a lézeres időpontom ra?

Kicsit izgulok,hogy nem tenné rendbe az sem,visszajonne.

De a leírásában jókat olvastam róla,viszont a konzultáción azt mondták lehet ugyanugy vissza fognak jönni a pattanások.

2023. okt. 17. 10:20
 4/5 anonim válasza:
Ez nem olyan veszes. Lezer elott probald ki a hamlasztast (gyumolcssavas). De elotte a cicaplastot es axis- dark spot serum. Csoda!
2023. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a bőrgyógyászok szokás szerint téged sem vizsgáltak ki csak találomra, teljesen feleslegesen írtak fel gyógyszert amik csak leterhelték a szevezetedet, most már inkább keress fel egy normális kozmetikust vagy bőrgyógyász-kozmetológust aki segíteni fog.


Ha azt mondták, hogy vissza fog jönni, akkor viszont ki kell deríteni mi okozza a pattanásokat, mert ez lehet külső és belső ok egyaránt.

2023. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!