Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betét okozhat...

Tisztasági betét okozhat fertőzést?

Figyelt kérdés

Naturella tisztasági betétet használok, mert állandó folyásom van, amit már mindenféle gyógyszerrel, kúppal, krémmel próbáltam kezelni, mindig orvosi utasításnak megfelelően. Nem sikerült megoldani a problémát, ezért jutott eszembe, hogy esetleg nem lehet, hogy pont a tisztasági betét okozhat gondot?

Járt már így más is, azt tudom, de felmerült esetleg ott is a tisztasági betét hibája?



2023. okt. 18. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2023. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Terhes vagyok állandó folyásom van mégsem rakok be tisztasági betétet ami televan parfümmel ráadásul. Én nem használnék a helyedben.Én beteszek minden pisilésnel 2 kocka wc papirt összehajtva.Én igy oldom meg.Jobb mint a tisztasági betét.
2023. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Milyen gyakran cseréled a betétet?


Egyébként saját tapasztalatom alapján azt mondanám, hogy simán lehet, hogy azért, mert nem "szellőzöl" rendesen, ha betétet használsz. Legalábbis nekem, ha huzamosabb ideig használok betétet mindig sikerül összeszednem valami fertőzést, nem tudom amúgy, hogy ennek van-e valami tudományosabb magyarázata

2023. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy van tele parfümmel, micsoda baromság ez! Honnan tudod, ha nem is használod?
2023. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ja
2023. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, legalábbis abból kiindulva hogy kiskamasz korom óta használok napi szinten és semmi bajom nem lett tőle. (Most vagyok 31)

De legközelebb kérdezz rá az orvosodnál, ő tud biztosat mondani

2023. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
4es onnan hogy használtam már tisztasági betétet🤷‍♀️🤣 micsoda kérdés. És amikor kibontottam a dobozt csak azt érezni..
2023. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
#7. Odáig nem sikerült eljutni a gondolkodásban, hogy ne illatosítottat vegyél?!
2023. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne essetek egymásnak! Nem akartam vitát szítani, csak már fogalmam sincs milyen irányba induljak el, haladjak tovább. Már minden eshetőséget végig gondoltam.


Kedves #3.

Viszonylag sűrűn cserélem, nem minden fél órában, de naponta többször, függ persze a folyás erősségétől is. Én is gondoltam a szellőzés hiányára is...



Köszönöm szépen Mindenkinek a választ!

2023. okt. 18. 23:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az illatosított tb. okozhat bővebb folyást, én pl ki is pattogok tőle.


Vegyél illatmenteset.

2023. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!