Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így eltűnhet a hüvelygomba?

Így eltűnhet a hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Körülbelül 2-3napja eléggé viszketett a hüvelyem környékén. Ma meg jelent egy túrós szerű váladék is. Úgy olvastam hogy ez hüvelygomba.

Még szűz lány vagyok. És nem szeretnék sem orvoshoz menni, sem venni rá gyógyszert stb

Magától el tud tűnni egy idő után?

Vagy ha minden nap alaposan meg mosom eltűnik?

Esetleg még sudocremmel be tudom kenni az segíthet?

Köszönöm a segítséget


2023. okt. 19. 01:06
 1/5 Katonca ***** válasza:
100%
Első körben intim szappant kellene használni, segít a hüvely ph-ját vissza állítani. Kezelés nélkül nehéz dolog lesz eltűntetni. Legalább egy Canesten krémmel be kellene kenni az adott területet. A 16 éves érintetlen lányomnak ezt javasolta anno a nőgyógyász. Mert hogy így is felszívódik a hatóanyag. Nyugodtan menj be egy gyógyszertárba, nem fognak meglepődni. Népbetegség ez már a nöknél. Javasolni fognak kúpot, krémet stb...
2023. okt. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Katonca ***** válasza:
100%
Sudocremtől nem múlik el. Az esetleg a felmaródásokra, pirosságra jó.
2023. okt. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm szépen

És vajon mitől lett ez? Rendszeresen tisztálkodom így attól biztos nem

2023. okt. 19. 02:38
 4/5 Katonca ***** válasza:
Most kicsit meglepő lesz a válasz! Az intim területeken alkalmazott tusfürdő, szappan és mi egyéb is megváltoztatja a hüvelyi ph-t. Aztán ott a menstruáció. Maga a vér is kimossa azt a hüvely váladékot ami gátat szab a betolakodó baciknak egyebeknek. Aztán egy uszoda pl. Ott is szépeket lehet összeszedni. A túlzott édesség evés is táptalaja lehet egy gombás fertőzésnek. Aztán sorolhatnám tovább...
2023. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ
2023. okt. 21. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!