Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő viszkető érzés a huvelyben...

Égő viszkető érzés a huvelyben mitol lehet ? a tobbi lent

Figyelt kérdés
Pár hete szex utàn pàr nappal elkezdett égni a hüvelyemnél , ez elmult pár nap alatt ezert ugy voltam vele hogy valami irritalhatta , de egy hete ismét ég viszket és nagyon fáj , probaltam ra hasznalni lactinelle kapszulat de nem segitett most egy intim krémmel kenem amitol kicsivel jobb de nem akar elmulni , mi lehet ez? Mitcsinaljak vele?

2023. okt. 19. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Menj nőgyógyászhoz.
2023. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem fáztál fel?
2023. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Gombának tűnik
2023. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megyek nőgyogyászhoz de nem mostanába fogok tudni elmenni csak 2 het mulva de elegge aggaszto ezert irtam ide hatha valaki volt mar igy
2023. okt. 19. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbbször "csak" gomba vagy baktérium, nőknél elég gyakori sajnos, de más oka is lehet, ezért ha nem múlik el pár nap alatt, visszatér stb., akkor orvosnak érdemes megmutatni. Én ilyen tünetekkel nem várnék vele 2 hetet, államiban is elmennék ha a magánorvos nem tud fogadni gyorsan. Addig patikában kérhetsz pl. Canestent, van már ilyen kombinált hüvelytabletta + krém, de van már többféle márka is, az legalább a tüneteket enyhíti. Arra figyelj, hogy a pároddal addig óvszert használjatok, mert ilyenkor őt is kezelni kell majd, hogy ne fertőzzön vissza.
2023. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!