Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom elégedetlen a nagy...

A párom elégedetlen a nagy mellével, viszont nekem nagyon tetszik. Mit javasoltok, hogyan tudnám megszerettetni vele?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy. A nagy mell átok. Borzasztóan tud fájni tőle a nők háta. Nem kényelmes sehogy sem. Se létezni se aludni vele. Kicsit próbáld a kisfiús hülyeségek helyett a párod egészségét nézni. Normális férfiaknak ez menni szokott.
2023. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Csatlakozom az első válaszolóhoz.
2023. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Sehogy. Tudod te milyen szr a nagy mell? És most nem arról beszélek, hogy minden bunkó ősember megbámulja, esetleg beszól rá - ez egy dolog, tahókkal nem foglaklkozunk -, hanem súlya van, ergo fájdalmat okoz.


Nem kicsit, és bromira nem egészséges a házimoknak.


Ha nagy mellem volna - hálisten nincs - amint tehetném plasztikáztatnám, mert egészségi hátránnyal jár a nagy mell.

2023. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogja megszeretni. Nekem a lépcsőzéskor is alá kell nyúlnom,ha épp megjött a menzeszem, mert annyira fáj,ahogy hullámzik. Hason alváskor mire elrendezem, és sehogy se kényelmes.


Ezt hogy szeretné meg bárki is?

2023. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 skorpióBB válasza:
80%
A tartásproblémások :)))
2023. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
1-es: de örülök annak, hogy nem ismerlek!
2023. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
6-os: simán lehet, hogy ismerjük egymást. Hiszen ez egy anonim oldal. 🤣
2023. okt. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Én azért szúrtam ki régen a feleségemet, mert feltünően hatalmas mellei voltak. Aztán megismerkedtünk, és rájöttem hogy az agya sem és a szíve sem kicsi.

Ennek 30 éve, és imádom.

Nagyon-nagyon ritkán panaszkodott, hagy valami baja van a melleivel.

Leginkább a ruhaüzletekben kap visítófrászt, mert nagyon nem egyszerű valami rongyot találni rá: ami mellben jó, az leesik a derekáról, vagy fordítva. A fürdőruhavásárlás sem egy egyszerű kaland, úgyhogy inkább megyünk nudira.

2023. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

9 - bár rengeteg meztelen kép van róla, de ne haragudj, nem publikusak. És különben sem látom okát, hogy képeket küldözgessek a nejemről.

Nyáron a nudin órákig bámulhatod ha akarod.

2023. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Azért engem nagymellű nőként elszomorít, hogy ennyire negatívak a kommentek. Tehát ha valakinek nagy melle van, az még véletlenül se próbálhatja megszeretni, rohanjon mindenki plasztikáztatni?


Sok nagymellű nő elégedetlen a melle KINÉZETÉVEL, ebben az esetben nem plasztikára kéne biztatni hanem megnyugtatni, hogy ő így szép és neked nagyon tetszik a melle.


Ha kényelmi okok miatt nem szereti, akkor lehet esetleg a plasztika egy megoldás.


De szerintem egy jó partner igenis próbálja megszerettetni veled a tested.

2023. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!