Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A héten voltam nőgyógyászati...

A héten voltam nőgyógyászati hasi ultrahangon. Most utólag olvasom, hogy arra teli hólyaggal célszerű menni, de mivel ezt én nem tudtam pisiltem előtte. Lehet téves az eredmény emiatt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem hinném, érdekes, nekem pont azt mondta a doktornő mikor legutóbb ultrahangon voltam h célszerű pisilni előtte. De megnyugtatott, hogy az eredményen nem változtat, csak neki kell jobban figyelnie, és kicsit keresgélnie esetleg. Szóval szerintem ne nagyon aggódj.
2023. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a régebbi uh gépeknél volt igaz. Elvileg jobban szétterülnek a szervek, de ma már nemigen van jelentősége.
2023. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ, hogy hüvelyi vagy, nem, meg hogy mit néznek.
2023. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor nem pisiltem vizsgálat előtt mondta a doki, hogy legközelebb pisiljek, mert így, hogy tele van a hólyagom, nehezebb a vizsgálat.
2023. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az nem hüvelyi Uh vizsgàlat volt? Èn hasin voltam.
2023. okt. 22. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz egyszer elmentem úgy, hozy pisilnem kellett, elkezdett vizsgálni és kiküldött a wc-re, utána folytatta a vizsgálatot.
nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És az enyém hasi volt
nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!