Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aktus után felfazas?20/n

Aktus után felfazas?20/n

Figyelt kérdés

Állandóan felfázok, már kb 3 hónap alatt legalább 5 alkalommal, általában 3-4 nap alatt elmúlik... Folyton kapok kapok másik antibiotikumot, de már lassan az sem ér semmit

Voltam urológián, elküldtek ultra hangra, de nagyon későn kapok időpontot

A laborban a vizeletem baktériumokot mutatott ki

A barátommal megfigyeltük hogy rendszerint köze van a szexhez

Illetve a barátnőmnak is gyakori hogy tünetei vannak( piros makk, száraz a pénisze, és hasonlóak)

Őt is kezelni kellene nem?

Hova kéne elmennunk együtt orvoshoz?


2023. okt. 23. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöket kellene kezelni, bőr, és nemibeteg gondozóban. (Neked bakteriális fertőzésed van valószínűleg, míg a partnered tünetei gombásodásra hasonlítanak. Ha ez utóbbi áll fent, akkor is páros kezelés szükséges, és a kezelés alatt tilos a nemi élet.)
2023. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De a barátom tőlem nem tudta elkapni ez a baktériumot?

Lehet hogy neki ez okozza a péniszen a problemakat?

2023. okt. 23. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írtam, hogy nem kaphatta el, hanem azt, hogy arra hasonlítanak a tünetei. Egyébként meg az is lehet, hogy ő fertőzött meg, de az is, hogy két külön fertőzés. A nők gyakrabban kapnak e.coli-tól húgyúti fertőzést, mert közel van a végbélnyílás a nemiszervhez (pl. tanga könnyebben viszi át a fertőzést akár tiszta végbél esetén is, vagy csak az izzadtsággal együtt), a gombák pedig normál esetben is jelen vannak a női hüvelyben, csak gyengült immunrendszernél fertőznek, és innen lehet a partnernek is fertőződése, amit kezeletlenség esetén (a férfiaknál nem mindig okoz tüneteket a gomba) nemi élet közvetítésével a fertőzést ping-pong szerűen adogatjátok egymásnak.

(Ezért IS ajánlott óvszeres védekezés, mert nemcsak a nem kívánt terhesség, de a nemi úton terjedő betegségek ellen is véd.)

2023. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvassatok a nászutas hóhyaghurutról.

Váltsatok pózt.

Mindig szólj a barátodra, ha a legkisebb kellemetlenséget is érzed aktus közben, mert mechanikai oka is lehet : a szeméremcsont és a hímvessző közt " összetört" húgycső, és hólyagalap.

2023. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom hogy olvass utána a nászutas betegségnek. Nálam az segített ha szex után AZONNAL elmentem pisilni.
2023. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Még egy kérdés

A barátom összevan zavarodva..

Gyakran piros pöttyök jönnek ki a péniszen, és pár nap alatt eltűnnek

Arra gondolt hogy amikor jelen vannak lefotózza a telefonon, és megmutatná a bőrgyógyásznak a képet

Szerintetek furán nézne?

2023. okt. 23. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegeden gyakorlatilag már csak kép alapján diagnosztizálnak a bőrklinikán. Emailben kell elküldeni nekik. Szóval én azt mondom hogy teljesen normális dolog ilyet csinálni. 🤗
2023. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!