Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró alhasi fájdalom, mi lehet?

Szúró alhasi fájdalom, mi lehet?

Figyelt kérdés

Sírni tudnék tőle, rettentően beszúr, aztán ilyen tompa fájdalom marad, hol erősödik, hol gyengül.

Szeptemberben is ez volt, mensi előtt kezdődött 1-2 nappal, meg most is mensi előtt vagyok 1-2 nappal, és ugyanaz, mint ami a múlt hónapban volt. Szeptemberben egész mensi alatt tartott a fájdalom, talán az utolsó 1-2 napban nem. Eddig mindig 4-5 napos volt a mensim, szeptemberben 9 napig tartott, de nem olyan volt az sem, mint amilyen szokott, nem véreztem annyit, szinte alig.

Soha nem volt velem ilyen, amióta menstruálok, azóta csak az első nap görcsöltem, és mindig 4-5 napig tartott, soha nem volt hosszabb.

A fájdalom sem olyan, mint ahogy mensikor szokott fájni, nem tudom elmagyarázni, de más, mint az.


Veletek volt már ilyen? Ez mitől lehet? Tudom, nem vagytok orvosok stb.., tervezek orvoshoz menni, csak kiváncsi vagyok valakivel volt e már ilyen.

Remélem érthetően fogalmaztam meg. Ha valami nem érthető, jelezzétek.:) Előre is köszi a válaszokat!



2023. okt. 27. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Menstruaciokor a meh faj. Ez oldalt van? Az egyik petefeszked szur? Gyulladas, hormonalis? Huvelyi ultrahanggal tudna az orvos megmondani.
2023. okt. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem oldalt van, középen az alhasamba szúr bele, aztán eltompul a fájdalom, hol erősödik, hol gyengül, aztán már amikor éppen érzem, hogy elmúlna, szúr megint és ez megy sokáig. Van amikor kicsit elmúlik, ha úgy fekszek vagy ülök, aztán újra, ha megmozdulok.
2023. okt. 27. 02:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, nekem a leírásod alapján az jutott eszembe, hogy évekkel ezelőtt nekem is volt ilyen, én is rettentően beparáztam, már mindenre DE TÉNYLEG mindenre gondoltam, mire kiderült, hogy jóindulatú ciszták, kaptam rá valami gyógyszert és nyom nélkül felszívódtak.

Persze nem vagyok orvos, és látatlanban nehéz kikövetkeztetni, de nekem ahogy olvastam a tüneteket, rögtön ez ugrott be. Tipikusan azzal a fájdalommal járt, amit írsz, majd kiderült, hogy ártalmatlan. Dokihoz menj el, ő pontosabbat tud!

2023. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!