Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menopauza előtt is normális a...

Menopauza előtt is normális a mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Menopauza előtt vagyok, már gyakrabban vérzek, 23-24 napra.

Mostanában fáj a jobb mellem és hónaljam körül. Olyan nyomó érzés, de nem egész nap. Nyomásra egy területen. Néha a bal is, de csak ritkán és csak jóval enyhébben. Ez normális, vagy van ok aggodalomra?


2023. nov. 2. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen, de még hogy tud fájni! Normális.
2023. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam első körben. Meg hogy esetleg valamilyen nyirokcsomó probléma. Vagy más. De mikor a másik is csatlakozott, akkor már eldőlni látszott, hogy inkább pre menopauzás , hormonális tünet lehet. Remélem legalábbis.

Lehet ezzel bármit kezdeni? Nőgyógyász ad erre valamit?

2023. nov. 2. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Tanácsot mindenképpen, hogy aggódjál-e vagy ne.
2023. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem, nem lehet vele mit kezdeni, a mirigyek csinálják. Megduzzadnak, fájnak. Nőgyógyász erre nem ad semmit, természetes dolog. Csak fáj, mint a fene.
2023. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2023. nov. 2. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy kérdező? Mell fájdalom fáj igen, de a változokor tünete is egyben. Terhesség alatt is mell fájdalmas van.
2023. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
43 vagyok.
2023. nov. 2. 22:43
 8/8 anonim válasza:
Én 48 vagyok. Az előző ciklusban kezdett nekem is intenzívebben fájni. Előtte is előfordult, hogy menzesz előtt több napig érzékeny volt, de most szinte egész hónapban, én hiába jött meg, azóta is érzékeny. Nekem főleg a mellbimbók, de van mikor az egész feszül, fáj.. remélem, azért nem lesz évekig ilyen. A menstruációm még rendszeres, csak màr nem olyan pontos mint régen, és kevesebb is..
ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!