Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő vagyok fáj a vizelet...

Nő vagyok fáj a vizelet ürítés éget sárgás váladék apróbb vágásoknak tűnik , duzzadt szemérem ajak, és afta szerű dolog van a nyálkahártyán. Mivel kezeljem?19/L

Figyelt kérdés
Sziasztok eddig ilyen még soha nem fordúlt elő velem és most hétvége van egy magánorvos sincs nyitva! Valakinek esetleg volt ilyesmi? Esetleg valami praktika vagy gyógyszer. Tudom hogy nem jó az önvizsgálat, de most csak annyi kéne hogy minimálisan csillapítani tudjam. Nem bántó válaszokat szeretnék kapni”hogy miert nem mentel el eddig” hanem tényleg valami tanácsot!

#gyógymód #nemi betegség #afta #Vágás szerűsérgek
2023. nov. 4. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
És ez így hirtelen ma kezdődött, jelentek meg a sebek? Valószínűleg se nem oszt, se nem szoroz ha holnapig semmit nem csinálsz vele, holnap pedig irány az orvos. WC-zés után töröld meg intim törlőkendővel vagy nedves WC papírral ha van otthon, tegyél be tisztasági betétet, amit pár óránként cserélj ki. Ha mindenképp kezelni akarod, akkor egy vasárnap is nyitva tartó gyógyszertárba menj el, a tünetek alapján fognak ajánlani valamit, amivel tudod ma kenegetni, de mindenképp jelezd, hogy nyílt sérülések/sebek (apróbb vágás???) látszik a nyálkahártyán. Egyébként fáj, viszket, vagy csak pisiléskor éget?
2023. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!