Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy csak az egyik...

Lehet, hogy csak az egyik oldalt van peteérésem?

Figyelt kérdés

Régebben mindig éreztem, hogy egyik hónapban bal oldalt fáj, utána jobb oldalt. Pár éve volt egy miómám, akkoriban már fel volt borulva a rendszer, 2-3 hónapig volt peteérés az egyik oldalt, utána a másikon.


Most viszont már kb egy éve csak bal oldalt érzem. Érdemes vele orvoshoz fordulni, vagy elég a következő rákszűrésen megemlíteni? Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. nov. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális..Egyik hónapban az egyik érik meg másik hónapban meg a másik..Kettő nem ér egyszerre és szabadul ki.. Legalabbis én ezt igy tudom.
2023. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztában vagyok, hogy ideális esetben így van.

Csak mivel már 1 éve csak bal oldalt érzem, attól félek, hogy a jobb oldali már "nem működik"

2023. nov. 5. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annó csak a bal oldalit éreztem, mostmár egyiket sem. Biztos működnek még, de nem törvényszerű, hogy fájjon.
2023. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én sose éreztem fájdalmat sose tudtam mikor ovulálok míg nem akartam gyereket.Pozitív ovuteszttel szexeltem és megfogant a babám.Felesleges erre rástresszelni hogy működik e mindkettő vagy sem.Kitudja lehet nekem sem működik mindkettő.Tudja a baj hogy melyik oldalt ért meg a pete. :( Ha szeretnél babát és nem jön össze akkor érdemes ezt kivizsgáltatni.

#1es voltam

2023. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2023. nov. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!