Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis,kezelése?

Endometriózis,kezelése?

Figyelt kérdés
Gyógyszer vagy műtét? Kinek milyen tapasztalata volt,milyen volt a gyógyulási idő,mit csinálna másképp stb?

nov. 5. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Néhány tényezőt érdemes figyelembe venni, mint a kiterjedés, életkor, gyermek-tervezés. Sajnos a leggyakoribb esetek műtéttel végződnek. Csúnya, nagyméretű elfajulása sem ritka...Amikor szinte terhességre hasonít.. vérszegénységet okoz többek között. Mielőtt sok szervet "befogna", érdemes eltavolitani sebészeti beavatkozás által.
nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp a műtét. Az az első lépés, mert a legtöbb endos szövetet kiszedik. Utána gnrh- sajnos ez a protokoll. Engem is ezzel kezelnek és már csak egy injekció kell. 6-ot kapok.

Novák dr-t ajánlom, nála voltam ellenőrzésen. Kiskunhalason műtöttek. Nah ezt nem ajánlom. Pocsék stílusa van az orvosnak és kiabált velem az orvos férjem jelenlétében, amikor meg mertem kérdezni, hogy ugye nem hízok el a gnrh-tól... azt mondja, akkor ne vegyem igénybe a kezelést, ha ennyire hiú vagyok...ez nem csak hiúság kérdése szerintem, de mindegy. A gnrh egyetlen mellékhatását sem tapasztaltam eddig, de emellett sok olyan táplálék kiegészítőt szedek, amik segítenek: kudzu, napi 3 szem ligetszépe, Omega e vitaminnal, akkor Q10 , resrevatrol, kurkuma . Biztos vagyok benne, hogyha elengedhetetlen a gnrh, ezek segítettek.

nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!