Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cervix myoma?!Hány cm számít...

Cervix myoma?!Hány cm számít nagynak??Mi számít gyors növekedésnek?

Figyelt kérdés
Nekem 45.00 mm!1 ève 30.00 mm volt!

2023. nov. 7. 15:32
 1/3 qborka ***** válasza:

Nekem 4 hónap alatt lett 2,7 cmből 4,5 cm, majdnem megszültem ezt🙂 ezek szerintem még nem nagyok.

De nyilván az orvosod meg tudja mondani,ki kell/lehet e műteni.


Vérzészavaraid milyenek?

2023. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Többször kimarad már! 1-2. hónapra!Az 1.nap nagyon ramatyul vagyok!2 hétig szabin lesz a dokim nagyon félek hogy műteni kell. Privátban is írhatsz hogy mi volt veled.
2023. nov. 7. 16:09
 3/3 qborka ***** válasza:

Oh, nekem a másik véglet volt, pontos,de nagyon durván erős és elhúzódó. Tele a méhem miómával,ezért hysterectomiát javasolt több doki is. Szerencsémre a küretet végző orvos úgy döntött,hogy marad a méhem. Kiegyeztünk egy hormonspirálban.


Amikor a felhelyezésre került a sor, nem jött össze,mert az egyik miómám épp megszületőben volt,kitöltötte a méhszájamat. Ezt kiműtötte,majd egy hónap múlva megkaptam a spirált.


Ne félj a műtéttől,ha úgy dönt az orvosod,hogy szükséges.

2023. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!